Johnnie Walker Blue Label 0,7l (40%)
196,90

Johnnie Walker Blue Label 0,7l (40%)

Whisky Johnnie Walker Blue Label je považovaná za najluxusnejšiu miešanú whisky na svete. Je miešaná z až šesťdesiatročnej sladovej a obilnej whisky. Množstvo produkovaných fliaš je obmedzené. Každá z týchto fliaš má svoje originálne číslo. Nachádza sa v luxusnej darčekovej kazete. VÔŇA Dymová vôňa zmiešaná so sladkosťou hrozienok. CHUŤ V SKRATKE Kombinácia vanilky, medu a kvetov ruží s tónmi pikantného pomaranča, lieskových orieškov a horkej čokolády.

Chivas Regal 18Y 0,7l (40%)
51,89

Chivas Regal 18Y 0,7l (40%)

Chivas Regal 18 je prémiová zmes viac ako dvadsiatich vzácnych druhov škótskych whisky. Vďaka 85 chuťovým stopám je každý dúšok novým a fascinujúcim objavom. Whisky získala niekoľko ocenení na prestížnych súťažiach. VÔŇA Bohatá, príjemná vôňa s nádychom sušeného ovocia, karamelu a horkej čokolády. CHUŤ V SKRATKE Horká čokoláda s tónmi kvetov a dymu. Jej chuť je bohatá a uspokojí aj tých najnáročnejších whisky znalcov.

Four Roses 0,7l (40%)
15,50

Four Roses 0,7l (40%)

Skvelý málo sériový bourbon, pri ktorého výrobe jednotlivých vydaní sa používajú len štyri sudy. Vyrábaný je z tradičných surovín v samom srdci štátu Kentucky, v meste Lawrencenburg, už od roku 1888. Pre výrobu Four Roses Bourbon sa používa len tá najakostnejšia kukurica. VÔŇA Ovocie, kvetinové esencie, jemné korenie a med. CHUŤ V SKRATKE Svieža chuť čerstvého ovocia s náznakmi hrušky a jablka.

Finlandia Vodka 1l (40%)
12,44

Finlandia Vodka 1l (40%)

Finlandia Vodka Fínska ľadovcová pramenistá voda je jedným z najčistejších prírodných vodných zdrojov na svete. Jedinečné fínske polnočné slnko poskytuje jemnú a trvalú energiu, ktorá je potrebná na pestovanie najkvalitnejšieho jačmeňa. Vďaka dlhým dňom a bielym nociam pozoruhodného fínskeho leta je miestny šesťradový jačmeň najviac ceneným liehovarníckym obilným zrnom. FARBA Číra. VÔŇA a CHUŤ Delikátna vôňa spojená s čistou a čerstvou chuťou. PODÁVAME Fínska vodka je perfektná ingrediencia do osviežujúcich drinkov alebo len tak s ľadom a strekom z čerstvej limetky. Finlandia je jednou z…

Fernet Stock Citrus 1l (27%)
9,97

Fernet Stock Citrus 1l (27%)

Ako už názov napovedá, základom Fernetu Stock Citrus je klasický Fernet Stock. Na rozdiel od neho je však Fernet Stock Citrus sladší a má nižší obsah alkoholu. Neopakovateľná kombinácia štrnástich byliniek z celého sveta, najjemnejšieho liehu, kvalitnej vody a karamelového kuléru, je naviac doplnená prírodnými arómami vybraných citrusových plodov najvyššej kvality. Fernet Stock Citrus je vynikajúci predovšetkým v kombinácii s ľadom, ale hodí sa i pre prípravu nepreberného množstva miešaných nápojov.

Pampero Ron Reserva Aniversario 0,7l (40%)
19,98

Pampero Ron Reserva Aniversario 0,7l (40%)

Pampero Ron Reserva Aniversario Prémiový rum uvedený na trh v roku 1963 pri príležitosti 25. výročia spoločnosti. Jeho typická silná chuť a príjemná ťažká vôňa sú výsledkom niekoľkoročného zrenia v dubových sudoch. Rum si získal od svojho uvedenia množstvo priaznivcov a taktiež ocenení v medzinárodných súťažiach. FARBA Tmavý mahagón. VÔŇA Ťažká a intenzívna vôňa tabaku a kože. CHUŤ V SKRATKE Dokonale vyvážená pikantná a jemne sladká chuť hnedého cukru, vanilky, škorice, višní a hrozienok.

Považský Repák 0,7l (52%)
11,90

Považský Repák 0,7l (52%)

Považský Repák sa vyrába zo šťavy z cukrovej repy. Fermentáciou šťavy sa odstraňuje neželaná zemitá príchuť, ale zároveň sa uchováva repná, jemná a vyvážená chuť destilátu. Repák zreje v keramických nádobách. Repák získal zlatú medailu v kategórii destilátov v súťaži Vinum Laugaricio 2008 a ocenenie značka kvality Slovak Gold 2009.

Bombay Sapphire Gin 0,7l (40%)
14,89

Bombay Sapphire Gin 0,7l (40%)

Bombay Sapphire Je destilovaný úplne unikátnym procesom, aký sa užíva už len v štyroch výrobniach na svete. Na rozdiel od ostatných ginov, ktoré sú destilované spoločne s bylinkovými ingredienciami, Bombay Sapphire je destilovaný čistý bez prímesí. Aby získal svoju unikátnu chuť a vôňu, liehovina prechádza zjednodušene povedané "bylinkovou parou". Tento postup umožňuje, že všetky arómy sú plne absorbované. FARBA Číra. OBSAHUJE Aframon rajské zrno zo západnej Afriky, kubébu z Javy, Kôru z Cassie z Indo-Číny, mandle zo Španielska, sladké drievko z Číny, borievku z Talianska, kôru citróna zo…

Armagnac Pibrac V.S.O.P. 0,7l (40%)
23,90

Armagnac Pibrac V.S.O.P. 0,7l (40%)

Číry armagnac so žltou, zlato-jantárovou farbou je prémiové brandy. Fantastická a hladká chuť. VÔŇA Komplexná a silná aróma s kvetinovými tónmi a charakteristickou vôňou sliviek. CHUŤ V SKRATKE Veľmi dobrá rovnováha v ústach, obdarený vanilkovou chuťou s tónmi kryštalických plodov.

TULLAMORE D.E.W. ORIGINAL 0,7l (40%)
11,91

TULLAMORE D.E.W. ORIGINAL 0,7l (40%)

TULLAMORE D.E.W. ORIGINAL Tullamore Dew je znalcami široko oceňovaná whiskey. FARBA Svetlý med. VÔŇA Sladkastý citrus a zelené jablko v kombinácii s podtónmi vanilky. CHUŤ v SKRATKE Čerstvé ovocie vedie ku konečnej miernej korenistej chuti, pokračuje tónmi obhoreného dreva, ktorá sa napokon rozvinie do lahodnej sladkastej vanilkovej chuti. ZÁVER Koniec je stredne dlhý s dominantnými tónmi dreva a čokolády až maslovosti. V roku 2005 získala cennú trofej na International Spirits Challenge, čo je najvyššie ocenenie v nápojovom priemysle.