Willett Pot Still Reserve 1,75l (47%)
109,00

Willett Pot Still Reserve 1,75l (47%)

Bol vyrobený v malej sérii a predáva sa v nezvyčajnej a celkom elegantnej fľaši v tvare destilačného kotla. Jemný, rafinovaný a elegantný bourbon je vyrobený v Bardstown. Bourbon starne 8-10 rokov. V roku 2008 dostal ocenenie za obal na World Spirits Competition v San Franciscu. Okrem dvojitej zlatej medaily za balenie, bol produkt tiež ocenený zlatou medajlou za chuť.Jedná sa o vynikajúcu whisky na srkanie s jemnou vôňou a chuťou. VÔŇA Vôňa vanilkového citrónového koláča. CHUŤ V SKRATKE Rovnováha karamelu, vanilky, korenia a citrusov.

Writer's Tears Red Head Single Malt 0,7l (46%)
34,90

Writer's Tears Red Head Single Malt 0,7l (46%)

Writer's Tears Red Head Single Malt Vynikajúca single malt whisky z Walsh. Zreje v Oloroso Sherry sudoch, ktoré jej pridávajú na bohatstve a hĺbke a dodávajú jej mierne červenkastý nádych. Vznešená single malt whisky s vynikajúcou kvalitou a výraznou chuťou. VÔŇA Pomarančová kôra, sušené ovocie a slivky. CHUŤ V SKRATKE Orech, pikantné hrozienka a dub. Záver je dlhý a komplexný s tónom pomaranča.

Presidente Marti 15Y 0,7l (40%)
27,85

Presidente Marti 15Y 0,7l (40%)

Najlepšie suroviny, čerstvá šťava z cukrovej trstiny, poctivá práca a vášeň pre tie najlepšie rumy. Výsledok? Rum Presidente 15 Años. Rum je pomenovaný podľa kubánskeho národného hrdinu a básnika z konca 19.storočia José Juliana Martí Peréza. Hodí sa do koktejlov aj k samotnému popíjaniu. FARBA Hnedá. VÔŇA Jemná vôňa dreva a čokolády. CHUŤ v SKRATKE Komplexná sladkastá chuť s tónmi čokolády, hnedého cukru a karamelu.

The Glenlivet Master Distiller´s Reserve + GB 1l (40%)
39,90

The Glenlivet Master Distiller´s Reserve + GB 1l (40%)

The Glenlivet Master Distiller´s Reserve Táto whisky bola uvedená na trh na počesť Alana Winchestera, ktorý je degustátorom v liehovare od roku 2009. Práve on vytvoril túto whisky v prvo plnených amerických sudoch z európskeho duba a tiež už plnených sudoch. Úžasný Glenlivet je určený na predaj v oblasti cestovného ruchu. VÔŇA Zrelé hrušky a fondán. CHUŤ V SKRATKE Ovocie, hrušky, korenie a v závere cítiť marcipán a lieskové orechy.

Chivas Regal 12y + GB 0,7l (40%)
20,64

Chivas Regal 12y + GB 0,7l (40%)

Chivas Regal 12y Zmes rôznych sladových a obilninových whisky zrejúcich minimálne 12 rokov, s nezameniteľnou chuťou a charakterom. Je to bohatá, delikátne jemná zmes, ktorá je súčasťou tej najlepšej škótskej tradície. VÔŇA Krémová, aróma vanilkového pudingu, troška anízu, krémovej karamelky a citrónového pudingu. Cítit je aj arómu drevených hoblín a vôňu sušených banánov. CHUŤ v SKRATKE Prináša bohatú chuť zrelých, medom sladených jabĺk, s tónmi vanilky, lieskových orieškov a karamelu. ZÁVER Pikantný a krásne vyvážený. Vychutnajte si jej preslávenú jemnosť.

Finlandia Vodka 0,7l (40%)
9,49

Finlandia Vodka 0,7l (40%)

Upozornenie: Hrdlo fľaše neobsahuje nalievačik. Aj keď tieto fľaše nemajú nalievačik, obsah fľaše je rovnaký. Finlandia Vodka Fínska ľadovcová pramenistá voda je jedným z najčistejších prírodných vodných zdrojov na svete. Jedinečné fínske polnočné slnko poskytuje jemnú a trvalú energiu, ktorá je potrebná na pestovanie najkvalitnejšieho jačmeňa. Vďaka dlhým dňom a bielym nociam pozoruhodného fínskeho leta je miestny šesťradový jačmeň najviac ceneným liehovarníckym obilným zrnom. FARBA Číra. VÔŇA a CHUŤ Delikátna vôňa spojená s čistou a čerstvou chuťou. PODÁVAME Fínska vodka je perfektná…

Jack Daniel's Single Barrel 0,7l (45%)
29,12

Jack Daniel's Single Barrel 0,7l (45%)

Jack Daniel's Single Barrel Zreje približne o 2-3 roky dlhšie. FARBA Sýta tmavočervená – karamelová. VÔŇA Aróma je zrelá, robustná, plná vôňa sladkej vanilky, jemného pomaranča a zrelej mäty. Môžeme tiež cítiť vôňu duba a čokolády. CHUŤ v SKRATKE V chuti sladká vanilka ustupuje výraznej dubovej chuti, cítiť podtón višne a pomaranča. ZÁVER Finiš chuti je dubový, jemne sladký, s cédrovým podtónom a chuťou jabĺk. Každá fľaša je unikátna a má svoje individuálne označenie.

Jack Daniel's No. 27 Gold 0,7l (40%)
99,90

Jack Daniel's No. 27 Gold 0,7l (40%)

Spočiatku zreje v panenských amerických bielych dubových sudoch a nakoniec v sudov z javorového dreva. Je dvakrát filtrovaná cez javorové drevené uhlie. VÔŇA Spáleného dubu a medu. CHUŤ V SKRATKE Chuť je bohatá po teplom javore a ovocí.

Jack Daniel's Gentleman Jack 0,7l (40%)
21,88

Jack Daniel's Gentleman Jack 0,7l (40%)

Gentleman Jack je veľmi jemnou whisky, s výraznou chuťou pripomínajúcou exkluzívny koňak a ako jediná na svete je táto whisky 2x prekvapkávaná cez drevené uhlie. Farba je svetlá medovinová, s iskrou. Vôňa je jemná, uhladená, s vyrovnanou vôňou sladkých pomarančov a podtónom čerstvej mäty. Cítiť v ňom jemnú arómu karamelu a škorice. Chuťovo pripomína jemne sladkastú mätu a zrelé jablká (s podtónom pečených jabĺk). Chuť je delikátna a vyvážená.