Angostura Bitter 0,2l (44,7%)
13,50

Angostura Bitter 0,2l (44,7%)

Angostura sa radí medzi korenené bittery a rumy. Pri jeho výrobe sa používa mix kôry pomarančov, horca, klinčeka, muškátového kvetu, kardamonu, galgantu a škorice. To mu dodáva výraznú červenohnedú farbu a nezameniteľnú chuť.   Skvele sa hodí na prípravu množstva klasických miešaných nápojov.

Don Papa 0,7l (40%)
38,50

Don Papa 0,7l (40%)

Don Papa Sladký rum Don Papa chutí ako pánom, tak aj dámam. Ak sa naučíte piť rum správne, zistíte že sa v ňom skrýva neskutočná sloboda. Don Papa znamená v preklade “pán otec”. U Slovákov patrí k najobľúbenejším rumom na trhu. FARBA Pri pohľade na nádhernú jantárovú farbu sa vám žiada okamžite ochutnať. VÔŇA Do nosa vám udrie sladká vôňa vanilky a citrusových plodov. CHUŤ v SKRATKE Chuťové poháriky obohatí vanilka, med, korenie, pomaranč a kandizované ovocie . PODÁVAME Hodí sa na dlhé popíjanie bez ľadu v kruhu priateľov a rodiny. V chladných dňoch si môžete rum vychutnať spolu s čajom. Do…

Gordon's Sloe Gin 0,7l (26%)
17,90

Gordon's Sloe Gin 0,7l (26%)

Jedna z najznámejších značiek ginov má svoje korene v Škótsku a jej história siaha až do roku 1769. V tomto unikátnom gine sa snúbi chuť klasického suchého ginu so sviežou trpkou chuťou divokých trniek. Vďaka nižšiemu obsahu alkoholu sa perfektne hodí do ľahkých koktailov alebo na pomalé popíjanie.Siahnite po trnkách vždy, keď pocítite chuť na nevšedný zážitok.

Pimm's No. 1 0,7l (25%)
11,90

Pimm's No. 1 0,7l (25%)

Pimm's No.1 vymyslel v roku 1823 James Pimm, barman a majiteľ reštaurácie v Londýne. Vyrába sa zmiešaním ginu s rôznymi bylinkami a korením, vrátane chinínu. Koncentrovaný nápoj sa potom rozriedi zázvorovým pivom, čím vznikne nápoj s jedinečnou chuťou a vôňou.   Odporúčame podávať ho ako long drink so sódou a nakrájaným ovocím.

Willett Pot Still Bourbon 0,7l (47%)
51,50

Willett Pot Still Bourbon 0,7l (47%)

Jemný, rafinovaný a elegantný bourbon je vyrobený v Bardstown. Bourbon starne 8-10 rokov. V roku 2008 dostal ocenenie za obal na World Spirits Competition v San Franciscu. Okrem dvojitej zlatej medaily za balenie, bol produkt tiež ocenený zlatou medajlou za chuť.Jedná sa o vynikajúcu whisky na srkanie s jemnou vôňou a chuťou. VÔŇA Jemná s tónmi jazmínu, vanilky, kukurice, škorice a zázvoru. CHUŤ V SKRATKE Vyvážená krémová, korenistá a kvetinová chuť.

Brokers Gin 0,7l (40%)
13,79

Brokers Gin 0,7l (40%)

Brokers Gin FARBA Gin krištáľovo čistej farby. VÔŇA Cítiť vôňu jalovca, citrusových plodov a škoricu. CHUŤ v SKRATKE V chuti sa mieša sladké drievko, jalovec, citrusy a korenie. Je trikrát destilovaný, vyrábaný metódou ""pot stil"" uchovávajúcou v nápoji viac prirodzenosti pôvodných surovín.Vyznamenaný troma oceneniami.

Isle of Jura Superstition 0,7l (43%)
39,90

Isle of Jura Superstition 0,7l (43%)

Single malt whisky z tradičnej škótskej oblasti Islay. Aróma nesie ľahké tóny fenolu, škorice a medu s náznakom sherry. Chuť je sladkastá a vyvíja sa od sherry po rašelinovú chuť spojenú s medom a korením. Záver je dlhý a jemný s vyvážením dozvukom.Nedajte na povery, ochutnajte sami.

Basil Hayden 1l (40%)
43,90

Basil Hayden 1l (40%)

Bourbon whisky z rodiny Jim Beam. Predstavená bola v roku 1992 a meno nesie na počesť destiléra Basila Haydena. Na prvý pohľad zaujme krásnou jantárovo žltou farbou. Chuť v sebe ukrýva korenisté, pikantné a medové tóny s arómou čaju a náznaku mäty piepornej. Chuť, ktorú si zamilujete skôr, ako dopijete prvý pohárik.  

Plantation Barbados Grande Reserve 0,7l (40%)
16,98

Plantation Barbados Grande Reserve 0,7l (40%)

Plantation Barbados Grande Réserve Veľmi jemná zmes rumov pochádzajúca z Barbadosu. Rumy zrejú v sudoch po bourbone v Karibiku a svoju dokonalosť následne dosahujú v starých francúzskych dubových sudoch v Château de Bonbonnet. FARBA Jantárová. VÔŇA Komplexná a vyrovnaná vôňa, v ktorej cítiť tóny tropického ovocia, vanilky. CHUŤ v SKRATKE Dvojité dozrievanie vytvára prvú vlnu chuti po kandizovanom tropickom ovocí, nasledovanú tónmi bourbonovej vanilky, ktorej plná chuť je perfektne vyrovnávaná čerstvým ovocím.

Auchentoshan 12 YO + GB 0,7l (40%)
29,90

Auchentoshan 12 YO + GB 0,7l (40%)

Single malt škótska whiskey pochádza z oblasti Lowland a vyrobila ju pálenica Auchentoshan. Vyrába sa trojitou destiláciou vďaka čomu je jemnejšia a zreje rýchlejšie. Farba je krásne medová, chuť je hladká, sladkastá s podtónmi mandarínok a limetiek. Záver je suchý s príjemným orieškovým dozvukom.Dobre vyzretá škótska whiskey, na ktorú budete vďačne spomínať.