Frapin VSOP Koňak 0,7l (40%)
49,90

Frapin VSOP Koňak 0,7l (40%)

Luxusná značka koňakov Frapin ponúka jedinečnú zmes koňakov v jednej verzii VSOP. Elegantne navrhnutý obal koňaku dopĺňa výrazne jantárová farba. Je priamo potešením pre oko. A čo chuť? V tomto kvalitnom koňaku ucítite ovocné tóny, štipku najlepšieho francúzskeho hrozna a odtiene ruží a bielych kvetov. Celu chuť koňaku vyvažuje vanilka s jemným dotykom triesloviny. Ak chcete zapiť výhru vo vašom živote, tak rozhodne Frapin VSOP je tou správnou voľbou.  

Cubaney Solera 12 Anos Rum 0,7l (38%)
24,90

Cubaney Solera 12 Anos Rum 0,7l (38%)

Cubaney Solera  12 Anos Kubánsky tmavý rum so svojskou veľkoleposťou. Rum vyrobený zmiešaním tých najkvalitnejších alkoholov a páleniek,  ktoré dozrievali po dobu dvanásť rokov, vás prekvapí svojou jemnosťou a jemne suchou textúrou. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Prítomnosť dubu je nepopierateľná ako vo vôni, tak i v chuti. Prevláda chuť jablka a marhule, namočených v karamele a čiernom korení.  Je veľmi silný a aromatický. ZÁVER V závere dokonale vyvážený. PODÁVAME  Vychutnajte si Kubu na ľade alebo samostatne.

Copperhead Gin 0,5l (40%)
47,90

Copperhead Gin 0,5l (40%)

Copperhead Gin Pomenovaný podľa Copperheada, tajomného alchymistu, ktorý pátral po elixíre života. Medzitým sa mu však podarilo vytvoriť recept na skutočne osviežujúci gin. OBSAHUJE Suchý, svieži a lahodný belgický gin postavený na výťažkoch z 5 bylín: borievky, kardamónu, pomarančovej kôry, angeliky a koriandra.  Životodarný gin, ktorý vás postaví na nohy.

Bushmills BLACK BUSH 0,7l (40%)
23,90

Bushmills BLACK BUSH 0,7l (40%)

Bushmills BLACK BUSH Black Bush sa vyrába zo sladovej whiskey, ktorá najprv zreje v starostlivo vyberaných sherry Oloroso sudoch a potom je zmiešaná s lahodnou obilnou whiskey. VÔŇA a CHUŤ v SKRATKE Aróma prináša bohaté ovocné tóny, chuť je jemná a má hlboký intenzívny charakter. PODÁVAME  Najlepšie si rozumie s ľadom.

Caol Ila 12YO 0,7l (43%)
39,50

Caol Ila 12YO 0,7l (43%)

12 ročná whiskey od Caol Ila bola vytvorená v roku 2002 a prináša ľahkú sviežosť s výrazným Caol Ila zadymením. Aróma je šteklivo bylinková s tónmi mäty priepornej, vlhkej trávy a citrónovej kôry. Dobré telo, olejnaté s elegantným zadymením. Záver je príjemne dlhý, korenistý a hrejivý. Vyberaná whiskey na vyberané chvíle.

Baker's 7YO 0,7l (53,5%)
59,90

Baker's 7YO 0,7l (53,5%)

Excelentný bourbon pomenovaný po synovcovi Jima Beama. Pri jeho výrobe sa používa špeciálny kmeň kvasníc, ktoré rodina Beamových využíva už viac ako 60 rokov. Vďaka sedemročnému zreniu je chuť tohto bourbonu dokonale vyvážená a prináša ovocné tóny s náznakmi karamelu a vanilky. Perfektne sa hodí na pokojné večerné chvíľky v kruhu blízkych.

Plantation Extra Old 20th Anniversary 0,7l (40%)
38,87

Plantation Extra Old 20th Anniversary 0,7l (40%)

Plantation Extra Old 20th Anniversary Mahagónová zmes rumov, ktoré pochádzajú z najstarších rezerv spoločnosti. Vybrané rumy, ktoré dozrievali v Karibiku sú následne miešané majstrom v Château de Bonbonnet. Rum ďalej putuje do dubových francúzskych súdkov, kde zreje ďalších 12 až 18 rokov. Vychutnávajte si ho pomaly s cigarou alebo bez. FARBA Mahagónová. VÔŇA Cukrová trstina, vanilka, pečený kokos, kakao, kandizované pomaranče, cigary. CHUŤ V SKRATKE Chuť tropického ovocia s nádychom vanilky, kokosu a citrusových plodov.

Boulard Grand Solage 0,7l (40%)
22,70

Boulard Grand Solage 0,7l (40%)

Elegantný calvados destilovaný z kvalitného jablčného pyré. Základná zmes je dvakrát vydestilovaná a následne plnená do dubových sudov, kde dozrieva. Vôňa nesie typické tóny jablkového muštu, klinčekov, dreva, škorice a hrozienok. Chuť je suchá s nádychom vanilky a duba.   Vhodný k vychutnávaniu života kedykoľvek a s kýmkoľvek.

Compass Box 'The Peat Monster' 0,7l (46%)
47,90

Compass Box 'The Peat Monster' 0,7l (46%)

The Peat Monster vznikla kombináciou tých najlepších jednosladových whiskey z rôznych oblastí Škótska. Konkrétne, extrémne zadymenej whiskey z oblasti Islay a stredne zemitej Isle of Mull zo Speyside. Ideálna pre všetkých experimentátorov, ktorí ostávajú radšej pri zemi. VÔŇA Hlboká intenzívna rašelinová vôňa. CHUŤ V SKRATKE Vyvážená plná chuť, silne zadymená s bohatou zeminou.

Writer's Tears 0,7l (40%)
33,50

Writer's Tears 0,7l (40%)

Writer's Tears  Writers Tears je ľahká, sladká írska whiskey vyrobená z mixu single pot still whiskey a jednosladovej whiskey. To do jej chuti vnáša medové a ovocné tóny. CHUŤ v SKRATKE Chuť nesie stopy vanilky, šupky zeleného jablka, karamelu s náznakmi dubového dreva. ZÁVER Finiš je hrejivý, sladký a dlhý. Skvelý nápad na nakopnutie nielen spisovateľskej múzy.