Abuelo Anejo 0,7l (40%)
17,90

Abuelo Anejo 0,7l (40%)

Abuelo Anejo Znamenitý rum zrejúci v sudoch z bieleho duba a je vyrobený fermentáciou melasy. Tento lahodný rum predstavuje hlbokú tradíciu a je určený pre skutočných milovníkov rumu. Jeho proces výroby je veľmi náročný, ale jeho chuť je o to lepšia. FARBA Tmavý jantár.VÔŇA Karamel, dymový nádych.CHUŤ V SKRATKE Ľahká a jemná s ľahkou známkou dreva a sladkosti karamelu.

Abuelo Anejo 7Y 0,7l (40%)
21,12

Abuelo Anejo 7Y 0,7l (40%)

Abuelo Anejo 7Y Abuelo Anejo je výsledkom vášne vyrábať ten najlepší rum anejo. Je vyrábaný fermentáciou melasy a počas 7 rokov sa necháva dozrieť v malých sudoch z bieleho duba, s odbornou starostlivosťou práve pre tento produkt. Tropické podnebie a presná kontrola rozvíja jeho jemnú arómu a znamenitú chuť. Tento produkt je vyrábaný za pomoci najlepšej tradície a skúseností rodiny Varela. Jeho charakter, jemnosť a komplexnosť dávajú zadosťučinenie aj náročným znalcom s vycibrenou chuťou.Rumy Abuelo majú svoje, niekedy ťažko vysvetliteľné kúzlo, vybranú chuť a podmanivú osobnosť. FARBA Tmavý…

Abuelo Anejo 12Y 0,7l (40%)
29,70

Abuelo Anejo 12Y 0,7l (40%)

Abuelo Anejo 12Y Abuelo Anejo je destilovaný z ušľachtilej panenskej trstiny dozrievajúci v tých najkvalitnejších sudoch z bieleho duba. Pod tropickým slnkom v špeciálnych bareloch dozrieva až do úplnej dokonalosti. Tento produkt je vyrobený za pomoci najlepšej tradície rodiny Varela. Jeho charakter, jemnosť a komplexnosť dáva zadosťučinenie aj tým najnáročnejším znalcom. Rumy Abuelo majú svoje, niekedy ťažko vysvetliteľné kúzlo, vybranú chuť a podmanivú osobnosť. FARBA Tmavý jantár. VÔŇA Karamel, sladké drevo. CHUŤ V SKRATKE Veľmi jemná, vyvážená, sladká, ovocná.

Herradura Anejo 40% 0,7 l
45,59

Herradura Anejo 40% 0,7 l

Tequila sa destiluje zo srdca modrej agávy, ktorej sa darí na vulkanickej pôde v mexickom štáte Jalisco. Tequily sa líšia farbou, vôňou i chuťou. Agáva dáva ohnivý a korenistý charakter mladším druhom. Staršie tequily sú jemnejšie a bohatšie s karamelom a medom. Liehovar Herradura bol založený v roku 1870. Herradura Anejo dozrieva v sudoch z bieleho duba dva roky, má jemnú chuť. VÔŇA Dub, vanilka, korenie a agáve. CHUŤ V SKRATKE Kombinácia vareného agáve, dubu a sušeného ovocia.

Casamigos Anejo 1l (40%)
74,90

Casamigos Anejo 1l (40%)

Anejo zreje po dobu 14 mesiacov a má krásne čistú a rafinovanú komplexnú arómu karamelu a vanilky. Skutočne vynikajúca tequila má zlatú jantárovú farbu a jemnú a vyváženú chuť. Ovocné tóny sa miešajú s chuťou po dubovom dreve a agáve. Dokonalá rovnováha sladkosti z modrej agávy.

Ocho Anejo 0,7l (40%)
65,90

Ocho Anejo 0,7l (40%)

Tequila vyrobená starou tradičnou cestou z tej najkvalitnejšej mexickej agáve, ktorá je zozbieraná z jedného poľa. Dozrieva celý jeden rok. Jej chuť je výrazná a dokonale uspokojivá. Spozorujete tóny karamelu, smotany a korenia. Chuť vo finiši pretrváva a cítiť ju budete ešte dlho po dopití svojho drinku.   Na jeden liter Ocho Anejo tequily je potrebných aspoň 8 kilogramov agáve.

Abuelo XV Oloroso + GB 0,7l (40%)
62,90

Abuelo XV Oloroso + GB 0,7l (40%)

Abuelo XV Oloroso Ron Abuelo XV Oloroso patrí do limitovanej edície známeho liehovaru Varela Hermanos. Táto séria je vyvrcholením dlhohodobého úsilia panamských rum-masterov a patrí k majstrovským dielam. Ron Abuelo dozrieva v troch variantách: Napoleon, Tawny a Oloroso. Mená boli vyberané tak, aby odrážali nielen charakter dozrievajúcich drevených sudov, ale aj miesta, ktoré inšpirovali túto tvorbu: Napoleon pre Cognac a Francúzsko, Oloroso Sherry pre Španielsko a Tawny pre Portské a Portugalsko. FARBA Tmavý jantár.VÔŇA Zmes kôry citrusových plodov a zadymeného dreva.CHUŤ V SKRATKE Sušené…

Brugal Anejo 0,7l (38%)
17,90

Brugal Anejo 0,7l (38%)

Brugal Anejo Rum z Dominikánskej republiky s bohatou chuťou dozrievajúci po dobu až piatich rokov v špeciálne vybraných ex-bourbonových amerických dubových sudoch. Doprajte si pohárik po dlhom dni v práci alebo priateľom namiešajte svieži kokteil.  FARBA Jantár. VÔŇA Ľahké vône dreva s jemnými náznakmi čokolády. CHUŤ V SKRATKE Maslová chuť s jemnými náznakmi dreva.

Embargo Anejo Exquisito 0,7l (40%)
18,90

Embargo Anejo Exquisito 0,7l (40%)

Embargo Anejo Exquisito Z radu Embargo prichádza rum Anejo Exquisito. Je vytvorený kombináciou rumov z Guatemaly, Trinidadu a Tobaga, Martiniky a Kuby. Je ľahší a jemne sladší v porovnaní s Embargo Anejo Esplendido. FARBA Hnedá, lieskovo-oriešková. VÔŇA Príjemné tóny horkej čokolády, vanilky a orechov. CHUŤ v SKRATKE Jemne sladká, veľmi harmonická so stopami orechov a sušeného ovocia.

Ilegal Mezcal Anejo 0,5l (40%)
69,90

Ilegal Mezcal Anejo 0,5l (40%)

Ilegal Mezcal Anejo "Toto je tak dobré, že by to malo byť ilegálne" Veľmi chutný mezcal, je vyrobený v Tlacolula v mexickom regióne Oaxaca. Mezcal Anejo je dvakrát destilovaný v medených kotloch. VÔŇA Vo vôni cítiť zemitosť s tónmi medu, jemného dymu, agáve, sušených byliniek a čerešne. CHUŤ v SKRATKE Čerstvé kvety v chuti sú doplnené o pomarančovú kôru a mätu. Chuť je mierne slaná s náznakom byliniek. ZÁVER Záver je zemitý, kakaový.  Bohatý maslový chuť Ilegal Anejo s jemným zadymením pripomína starý rum a whisky.