hrnček AC/DC - Logo - TMUGAC1
12,50

hrnček AC/DC - Logo - TMUGAC1

keramický hrnček s kvalitnou potlačou a gumovým viečkom. Hrnček má dvojitú konštrukciu - je niečo ťažšie ako klasický hrnček tejto veľkosť. Nejedná sa priamo o termohrnček ale hrubšie stena hrnčeka aj Tak dobre izoluje nápoj od okolitého prostredia. Hrnček je bez ucha. Zloženie: hrnček - 100% keramika, viečko -100% guma. Výška cca .: 13,5 cm, priemer hrdla: 8,5 cm. Obsah cca .: 0,25l. Hrnček nepatrí do mikrovlnnej rúry ani umývačka riadu.

poháre AC/DC - Logo - PGAC1
8,93

poháre AC/DC - Logo - PGAC1

poháre s potlačou. Približný obsah cca .: 0,4l Vhodná pre studené nápoje. Zloženie: sklo. Hrdlo s priemerom 8,5 cm, výška 14,5cm. Umývanie v umývačke riadu sa neodporúča.

batoh AC/DC - LOGO - RSACLOG01
28,54

batoh AC/DC - LOGO - RSACLOG01

batoh s kvalitným potlačou. vybavenie: nastaviteľné ramenné popruhy ľahko vystužená chrbtová časť hlavné vrecko je uzatvárateľné pomocou zipsu vo vnútri hlavného vrecka nájdete polstrovanou kapsu na notebook a jednu menšiu kapsičku so zapínaním malé vrecko na drobnosti je tiež v prednej časti batohu Rozmery cca .: šírka - 30cm, výška - 44cm, hĺbka - 15cm. zloženie: 100% polyester.

prestieranie AC/DC - Logo - BFBAC1
7,11

prestieranie AC/DC - Logo - BFBAC1

prestieranie. Táto "doska" s potlačou je odolná do teploty 150c., Ide ju umývať v umývačke riadu a je dostatočne odolná proti poškriabaniu, ide ju vrelo odporučiť pod teplé riad ako prestieranie, dekoráciu alebo iné .. Zloženie: laminát (HPL), živice. Doska je pevná - nie je ohybná. Rozmery cca .: 23 x 14cm.