Havana Club Anejo Especial 0,7l (40%)
14,00

Havana Club Anejo Especial 0,7l (40%)

Havana Club Anejo Especial Havana Club Anejo Especial má pieskovo zlatú farbu. V príjemnej sladkej zmesi vône vanilky, karamelu a kakaa je rozpoznateľný jemný nádych alkoholu. Na jazyku chutí ľahko a vyvážene, s jemne sladkým prívlastkom. Namiešajte si s týmto rumom pravé Cuba Libre alebo iný originálny koktajl. FARBA Pieskovo zlatistá. VÔŇA Sladká zmes vôní vanilky,karamelu a kakaa. CHUŤ V SKRATKE Ľahká a vyvážená jemne sladká chuť s nádychom vanilky a karamelu.

Havana Club 3Y 0,7l (40%)
13,50

Havana Club 3Y 0,7l (40%)

Havana Club 3Y Rum Havana Club 3Y je najprestížnejším z bielych rumov. Všetkým koktailom a zmesiam dodáva dotyk jedinečnej štýlovosti. Je výsledkom miešania vyzretých a aromatických aguardientes s extra ľahkými destilátmi z cukrovej trstiny, ktoré vytvárajú výber mladých rumov. Táto zmes sa potom nechá odpočívať v sudoch z bieleho dubového dreva. Nakoniec Maestro Ronero vyberie tie najlepšie sudy a namieša finálny trojročný rum, ktorý sa opäť nechá odpočívať a následne je filtrovaný a stáčaný.Ľahký a suchý, ideálny pre prípravu luxusného Daiquiri. FARBA Jemne piesková. VÔŇA Tóny vanilky,…

Havana Club 7Y 0,7l (40%)
25,90

Havana Club 7Y 0,7l (40%)

Havana Club 7Y Tento rum má pre oko lahodnú jantarovo-medovú farbu. Vôňa sudového dreva prechádza do jemných tónov vanilky. Naozaj výnimočným zážitkom je mimoriadne jemná a čistá chuť. Tá sa najlepšie prejaví v čistej forme. Sedem ročný rum je legendárnym rumom a pýchou celého kubánského rumového priemyslu. Jeho nezameniteľná kvalita je výsledkom tradičného výrobneho procesu. Vyrába sa z minimálne sedem ročných rumov, väčšinou ale podstatne starších. FARBA Jantárová. VÔŇA Dubová s tónmi vanilky. CHUŤ V SKRATKE Bohatá a komplexná. Mimoriadne jemná a čistá s tónmi tabaku, ovocia, korenia,…

Herradura Anejo 40% 0,7 l
45,59

Herradura Anejo 40% 0,7 l

Tequila sa destiluje zo srdca modrej agávy, ktorej sa darí na vulkanickej pôde v mexickom štáte Jalisco. Tequily sa líšia farbou, vôňou i chuťou. Agáva dáva ohnivý a korenistý charakter mladším druhom. Staršie tequily sú jemnejšie a bohatšie s karamelom a medom. Liehovar Herradura bol založený v roku 1870. Herradura Anejo dozrieva v sudoch z bieleho duba dva roky, má jemnú chuť. VÔŇA Dub, vanilka, korenie a agáve. CHUŤ V SKRATKE Kombinácia vareného agáve, dubu a sušeného ovocia.

Casamigos Anejo 1l (40%)
74,90

Casamigos Anejo 1l (40%)

Anejo zreje po dobu 14 mesiacov a má krásne čistú a rafinovanú komplexnú arómu karamelu a vanilky. Skutočne vynikajúca tequila má zlatú jantárovú farbu a jemnú a vyváženú chuť. Ovocné tóny sa miešajú s chuťou po dubovom dreve a agáve. Dokonalá rovnováha sladkosti z modrej agávy.

Abuelo Anejo 0,7l (40%)
17,90

Abuelo Anejo 0,7l (40%)

Abuelo Anejo Znamenitý rum zrejúci v sudoch z bieleho duba a je vyrobený fermentáciou melasy. Tento lahodný rum predstavuje hlbokú tradíciu a je určený pre skutočných milovníkov rumu. Jeho proces výroby je veľmi náročný, ale jeho chuť je o to lepšia. FARBA Tmavý jantár.VÔŇA Karamel, dymový nádych.CHUŤ V SKRATKE Ľahká a jemná s ľahkou známkou dreva a sladkosti karamelu.

Ocho Anejo 0,7l (40%)
65,90

Ocho Anejo 0,7l (40%)

Tequila vyrobená starou tradičnou cestou z tej najkvalitnejšej mexickej agáve, ktorá je zozbieraná z jedného poľa. Dozrieva celý jeden rok. Jej chuť je výrazná a dokonale uspokojivá. Spozorujete tóny karamelu, smotany a korenia. Chuť vo finiši pretrváva a cítiť ju budete ešte dlho po dopití svojho drinku.   Na jeden liter Ocho Anejo tequily je potrebných aspoň 8 kilogramov agáve.

Havana Club Selección de Maestros 0,7l (45%)
57,90

Havana Club Selección de Maestros 0,7l (45%)

Havana Club Selección de Maestros Zmes rumov Havana Club Selección de Maestros (výber majstrov) predstavuje najsilnejšie vyjadrenie spojenia šiestich skúsených Maestros Roneros pod vedením talentovaného Dona Josého Navarra. Aby vytvorili "Selección de Maestros", vyberajú Maestros Roneros najlepšie vyzreté rumy, ktoré dodávajú nápoju výnimočnú kvalitu. Následne sa tieto prestížne rumy miešajú, a potom sa nechajú opäť zrieť v špeciálne vybraných sudoch. Každý jeden takýto sud prechádza dôkladnou selekciou a vyberú sa len tie so silným aromatickým potenciálom dreva, v ktorom sa rozvinie…

Brugal Anejo 0,7l (38%)
17,90

Brugal Anejo 0,7l (38%)

Brugal Anejo Rum z Dominikánskej republiky s bohatou chuťou dozrievajúci po dobu až piatich rokov v špeciálne vybraných ex-bourbonových amerických dubových sudoch. Doprajte si pohárik po dlhom dni v práci alebo priateľom namiešajte svieži kokteil.  FARBA Jantár. VÔŇA Ľahké vône dreva s jemnými náznakmi čokolády. CHUŤ V SKRATKE Maslová chuť s jemnými náznakmi dreva.

Embargo Anejo Exquisito 0,7l (40%)
18,90

Embargo Anejo Exquisito 0,7l (40%)

Embargo Anejo Exquisito Z radu Embargo prichádza rum Anejo Exquisito. Je vytvorený kombináciou rumov z Guatemaly, Trinidadu a Tobaga, Martiniky a Kuby. Je ľahší a jemne sladší v porovnaní s Embargo Anejo Esplendido. FARBA Hnedá, lieskovo-oriešková. VÔŇA Príjemné tóny horkej čokolády, vanilky a orechov. CHUŤ v SKRATKE Jemne sladká, veľmi harmonická so stopami orechov a sušeného ovocia.