Drevená zarážka na knihy Birds
50,00

Drevená zarážka na knihy Birds

Prirodzená patina a nádych starých časov, to je poznávacie znamenie dekorácií Antic Line. Vďaka tomu vyzerajú, že v sebe skrývajú stovky príbehov, ktoré len čakajú, až vyplávajú na povrch. A aký príbeh do nich vtisnete vy?

Zarážka na knihy Mauro Ferretti Coniglio
10,00

Zarážka na knihy Mauro Ferretti Coniglio

Nielen vo svete módy sa talianski návrhári radia medzi absolútnu špičku. Rovnako je tomu aj v prípade bývania. Mauro Ferretti je talianska značka, ktorá tvorí rustikálne elegantné doplnky, ktoré dajú domovu poriadnu dávku útulnosti. Skúste ich!

Stojan na knihy/ipad iDesign Austin
10,00

Stojan na knihy/ipad iDesign Austin

Kúsky od iDesign, to sú pomocníci na nezaplatenie, ktorých využijete naplno. Pomôžu vám s organizáciou domácnosti. Usporiadajte si všetky svoje osobné veci a majte uprataný a krásny domov.

Obal na knihy Antic Line Anglais, 27 x 18 cm
17,00

Obal na knihy Antic Line Anglais, 27 x 18 cm

Hodia sa na chalupu, do romanticky zariadených interiérov ale i tradične ladených domovov. Doplnky Antic Line sú vytvorené tak, že sa dajú veľmi ľahko kombinovať medzi sebou, ale skvele zapadnú i do "už hotových" interiérov. Vyskúšajte si tento jemne vintage štýl!

Hrkálka Magica
11,90

Hrkálka Magica

Farebná, hravá a minimalistická hrkálka, z dielne nemeckej značky Haba, je vytvorená zo samostatných drevených guličiek navlečených na gumičke, čo jej pridáva na flexibilite a lákavosti.Hra a kontakt s hrkálkou pomáha u detí rozvíjať jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, ale aj hmatové a audiovizuálne vnímanie.Materiálové zloženie: drevo maľované farbami na vodnej bázeRozmery: 6 x 10 cmOdporúčaný vek: 6 mesiacov a viac