Tielko Mirella
13,00

Tielko Mirella

Veľmi príťažlivé tielko s nevystuženou kosticovou podprsenkou Ti dodá sebavedomie a vkusný ženský look. Moderná farba a trendový strih zabezpečia, že sa budeš cítiť skvelo, a rovnako budeš aj vyzerať.

Lavica Mirella
24,90

Lavica Mirella

Tento artikel je k dispozícií iba ONLINE. Lavica z bambusového dreva je vhodným doplnkom do Vašej kúpeľne. Či už na odloženie vecí alebo ako príležitostné sedenie.

Taburet Mirella
39,90

Taburet Mirella

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Tento kompaktný bambusový taburet je elegantným, a zároveň praktickým doplnkom do vašej kúpeľne. Štvorcová stolička sa vyznačuje robustnými nohami a vďaka svojmu jednoduchému vzhľadu sa dá ľahko kombinovať s iným vybavením. Či už ho použijete ako úložný priestor na odkladanie uterákov a kozmetiky alebo ako flexibilné sedenie, tento taburet sa vďaka rozmerom cca 40 x 45 x 40 cm (Š/V/H) zmestí aj do menších priestorov. Upozornenie: Tento tovar nie je vystavený ani dostupný skladom v kamenných predajniach. Je možné ho získať na objednávku online cez e…

Regál Mirella
24,90

Regál Mirella

Tento artikel je k dispozícií IBA ONLINE. Regál so 4 policami ponúka miesto pre kozmetiku prípadne uteráky a iné drobnosti. Má všestranné využitie či už v kúpeľni, špajzi alebo v kuchyni.

Regal Mirella
39,90

Regal Mirella

Tento artikel je k dispozícií iba ONLINE. Trendový regál z bielej MDF a bambusu ponúka priestor na odloženie kozmetiky a iných drobností v kúpeľni.