Dámsky zásnubný prsteň
2,00

Dámsky zásnubný prsteň

Hľadáte ten pravý prsteň? Nehľadajte práve ste ho našla! Je v jednotnej veľkosti a preto padne aj vám! Teraz za akčnú cenu!   Materiál: kov, zliatina zinku, krištáľ  

Dámsky prsteň so zirkónmi
11,00

Dámsky prsteň so zirkónmi

Hľadáte prsteň? Nehľadajte našla ste ten pravý! Ihneď vás očarí svojím kvalitným spracovaním. Tento prsteň vám doslova vyrazia dych. Teraz máte možnosť kúpiť prsteň za akčnú cenu!   Materiál: kov, zliatiny zinku, zirkón Obvod prsta: 51 mm

Wayfarer damsky batoh Army
19,00

Wayfarer damsky batoh Army

Popis produktu V živote občas nastane moment, kedy sa k Vášmu outfitu kabelka proste nehodí. A v takých chvíľach je fajn mať možnosť siahnuť po praktickom batohu s trendovým dizajnom. S týmto sa budete cítiť ako po výhre v loteri - perfektný batoh, ktorý strčí všetky ostatné do jedného zo svojich vreciek! batoh so štýlovým motívom ideálny pre každú príležitosť praktické vrecko vo vnútri batohu malé predné vrecko na zips nastaviteľné popruhy Tabuľka veľkostí               …

Dámsky Prsteň Fidelity-Zlatá/59mm KP4946
8,99

Dámsky Prsteň Fidelity-Zlatá/59mm KP4946

Dámsky Prsteň Fidelity Dámsky Prsteň Fidelity za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Prsteň ponúkame aj v mužskom prevedení. Špecifikácia: Veľkosť prsteňa: 59mm (obvod) Farba: Zlatá Materiál: Ušľachtilá oceľ Zdobenie: Kubické zirkóny Návod ako si vybrať vhodnú veľkosť prsteňa nájdete tu na obrázku. Ak nemáme Vašu veľkosť, tak nám napíšte na info@izmael.eu. "http://www.izmael.eu/img/velkost_prstena.png"

Dámsky Prsteň Fidelity-Zlatá/62mm KP4947
8,99

Dámsky Prsteň Fidelity-Zlatá/62mm KP4947

Dámsky Prsteň Fidelity Dámsky Prsteň Fidelity za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Prsteň ponúkame aj v mužskom prevedení. Špecifikácia: Veľkosť prsteňa: 62mm (obvod) Farba: Zlatá Materiál: Ušľachtilá oceľ Zdobenie: Kubické zirkóny Návod ako si vybrať vhodnú veľkosť prsteňa nájdete tu na obrázku. Ak nemáme Vašu veľkosť, tak nám napíšte na info@izmael.eu. "http://www.izmael.eu/img/velkost_prstena.png"

Dámsky Prsteň Vow-Str./Zlatá/55mm KP4848
7,99

Dámsky Prsteň Vow-Str./Zlatá/55mm KP4848

Dámsky Prsteň Vow Dámsky Prsteň Vow za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Prsteň ponúkame aj v mužskom prevedení. Špecifikácia: Veľkosť prsteňa: 55mm (obvod) Farba: Str./Zlatá Materiál: Ušľachtilá oceľ Zdobenie: Kubické zirkóny Návod ako si vybrať vhodnú veľkosť prsteňa nájdete tu na obrázku. Ak nemáme Vašu veľkosť, tak nám napíšte na info@izmael.eu. "http://www.izmael.eu/img/velkost_prstena.png"

Dámsky Prsteň Vow-Str./Zlatá/65mm KP4852
7,99

Dámsky Prsteň Vow-Str./Zlatá/65mm KP4852

Dámsky Prsteň Vow Dámsky Prsteň Vow za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Prsteň ponúkame aj v mužskom prevedení. Špecifikácia: Veľkosť prsteňa: 65mm (obvod) Farba: Str./Zlatá Materiál: Ušľachtilá oceľ Zdobenie: Kubické zirkóny Návod ako si vybrať vhodnú veľkosť prsteňa nájdete tu na obrázku. Ak nemáme Vašu veľkosť, tak nám napíšte na info@izmael.eu. "http://www.izmael.eu/img/velkost_prstena.png"

Dámsky Prsteň Promise-Zlatá/Str./59mm KP4864
8,99

Dámsky Prsteň Promise-Zlatá/Str./59mm KP4864

Dámsky Prsteň Promise Dámsky Prsteň Promise za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Prsteň ponúkame aj v mužskom prevedení. Špecifikácia: Veľkosť prsteňa: 59mm (obvod) Farba: Zlatá/Strieborná Materiál: Ušľachtilá oceľ Zdobenie: Kubické zirkóny Návod ako si vybrať vhodnú veľkosť prsteňa nájdete tu na obrázku. Ak nemáme Vašu veľkosť, tak nám napíšte na info@izmael.eu. "http://www.izmael.eu/img/velkost_prstena.png"

Dámsky Prsteň Glauben-Zlatá/Str./55mm KP4882
10,99

Dámsky Prsteň Glauben-Zlatá/Str./55mm KP4882

Dámsky Prsteň Glauben Dámsky Prsteň Glauben za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Prsteň ponúkame aj v mužskom prevedení. Špecifikácia: Veľkosť prsteňa: 55mm (obvod) Farba: Strieborná/Zlatá Materiál: Ušľachtilá oceľ Zdobenie: Kubické zirkóny Návod ako si vybrať vhodnú veľkosť prsteňa nájdete tu na obrázku. Ak nemáme Vašu veľkosť, tak nám napíšte na info@izmael.eu. "http://www.izmael.eu/img/velkost_prstena.png"

Dámsky Prsteň Fidelity-Zlatá/49mm KP4942
8,99

Dámsky Prsteň Fidelity-Zlatá/49mm KP4942

Dámsky Prsteň Fidelity Dámsky Prsteň Fidelity za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Prsteň ponúkame aj v mužskom prevedení. Špecifikácia: Veľkosť prsteňa: 49mm (obvod) Farba: Zlatá Materiál: Ušľachtilá oceľ Zdobenie: Kubické zirkóny Návod ako si vybrať vhodnú veľkosť prsteňa nájdete tu na obrázku. Ak nemáme Vašu veľkosť, tak nám napíšte na info@izmael.eu. "http://www.izmael.eu/img/velkost_prstena.png"