1 kreslo

Kreslo Mellow 1 hrúbka látok
472,00

Kreslo Mellow 1 hrúbka látok

Elegantné kreslo Mellow v klasickým štýle je pohodlný nábytok, ktorý dodá interiéru charakter. Neobvyklé hlboké sedadlo, jednoduché podrúčky aj veľký odnímateľnú vankúš, vytvára komfortné sedaciu súpravu. Hrany kreslá sú pošité ozdobnou nášivkou vo farbe čalúnenia. Kreslo stojí na štyroch stabilných kovových nožičkách v čiernej farbe. Nožičky majú jednoduchý, cylindrický tvar. Kreslo Mellow dodáva interiéru výnimočný charakter. Kreslo Mellow je možné prispôsobiť. Existuje možnosť výberu čalúnenia z predložených látok.

Kreslo Cup čierny kašmír 1
390,00

Kreslo Cup čierny kašmír 1

Návrh kresla vyznačujúci sa jedinečne ľahkou formou a nevšedným tvarom vznikol v druhej polovici 20. storočia, stále však prekvapuje svojou nadčasovosťou, moderným dizajnom a neuveriteľným pohodlím. Kreslo je dostupné aj v koženej variante.

Kreslo EGG čierny kašmír 1 Premium
539,00

Kreslo EGG čierny kašmír 1 Premium

Kreslo Egg bolo navrhnuté Arne Jacobsen pre lobby a recepcii hotela Royal v Kodani. Projekt legendárneho Vajíčka vznikal v špeciálnej dielni plnej remeselníkov, modelárov a technikov. Výsledkom prác je kreslo, ktoré svojim jedinečným tvarom ponúka pocit súkromia aj v rušných verejných priestoroch. Dostupné sú verzie čalúnené a kožené. Prezentovaný produkt je inšpirovaný návrhom Egg.

Pružný poťah bordó kreslo 1 miestne
32,50

Pružný poťah bordó kreslo 1 miestne

Pružný poťah na pohovku alebo kreslo s kúzelnou etnickou potlačou, dodá nový vzhľad vášmu interiéru. Perfektne zakryje a ochráni celý jej povrch. Má pružné okraje a dobre sa navlieka. Vhodný pre 2 až 3-miestne pohovky a kreslá. Materiál 55% polyester, 40% bavlna, 5% elastan.

Žlté závesné kreslo pre 1 osobu Tower
626,00

Žlté závesné kreslo pre 1 osobu Tower

Len tak vhupnúť do lepšej nálady alebo sa jednoducho uvoľniť ♥ Stačí sa uvelebiť do závesného kresla a užiť si jeho blahodárne účinky doma aj vonku. Tento kúsok je vodoodolný, takže mu pobyt na záhrade neuškodí. Odporúčame však nenechať ho v prudkom lejaku, vzhľadom ku kovovej nôžke.

Podobné témy