6lbs počet

Pánske tričko pre elektrikára - Hodinová sadzba
16,07

Pánske tričko pre elektrikára - Hodinová sadzba

Ďalšie skvelé tričko pre elektrikára. Tričko, ktoré si s nadsázkou robí žarty zo všetkých "premúdrelých" zákazníkov, ktorí presne vedia, ako to opraviť. Tričko bude skvelý darček pre všetkých elektrikárov. Pokiaľ hľadáš vtipný a originálny darček k narodeninám alebo Vianociam, našiel si to pravé.  Na tričko Ti radi dotlačíme vek, či meno. Stačí napísať na email info@bezvatriko.sk. Ak chceš inú farbu potlače alebo trička, napíš. 

Solárne záhradné svetlo Esotec Rattan 102073, N/A, striebornosivá
24,99

Solárne záhradné svetlo Esotec Rattan 102073, N/A, striebornosivá

Elegantný dizajn najmä v kombinácii s tmavohnedým ratanovým nábytkom v záhrade alebo na terase. Nabíjanie prebieha prostredníctvom zabudovaného kryštalického solárneho modulu a ako zdroj svetla slúži biela LED s dlhou životnosťou. Svetlo sa v noci automaticky zapne a počas dňa sa vypne. Inštaluje sa pomocou uzemňovacieho hrotu alebo skrutiek cez odnímateľnú základnú dosku. Tento text bol preložený strojovo. 1 teplá biela LED·Maximálna doba osvetlenia 8 h·Nadčasový dizajn Solárne podlahové svietidlo · Pozemný hrot · Základná doska · návod na použitie.

Solárne, DCF nástenné hodiny Basetech KW-9101 BT-1604186, biela
25,99

Solárne, DCF nástenné hodiny Basetech KW-9101 BT-1604186, biela

Vždy majte na prvý pohľad všetky dôležité dáta. Okrem času sa zobrazí tiež vlhkosť a vnútorná teplota. Presný čas Vďaka rádiovému signálu DCF77 sa vždy zobrazí presný čas. Nabíjanie pomocou solárnych článkov Zabudnite na nepríjemnú výmenu batérií. Tieto nástenné hodiny sú nabíjané slnečným žiarením. Nabíjanie cez solárny článok·Zobrazenie vlhkosti vzduchu a vnútornej teploty·Presný čas prostrednícvom rádiového signálu DCF77 Solárne nástenné hodiny·návod na použitie.

Solárne nerezové LED osvetlenie domového čísla Esotec Style
56,00

Solárne nerezové LED osvetlenie domového čísla Esotec Style

Plochý vrchný dizajn, priťahuje pozornosť každého vstupu. Počas dňa sa zabudovaná batéria nabíja prostredníctvom výkonného 1,4 W kryštalického solárneho modulu. Svetlo sa v noci zapína automaticky. Ako svetelný zdroj je trvale nainštalovaná veľmi jasná 4čipová SMD-LED. Dizajn završuje robustné puzdro z nehrdzavejúcej ocele s nehrdzavejúcou oceľou AISI 304 0,8 mm. Nalepiť sa dajú až 3 číslice domu a výška asi 10 cm. Dodávka vrátane množiny čísel a písmen od a - f. Tento text bol preložený strojovo. Studená biela LED·Max. Doba horenia: 100 h·Vč. Sada čísel a písmená (af) Svetlo solárneho domu ·…

Podobné témy