Batoh loap

Loap COSSAC - Batoh
51,45

Loap COSSAC - Batoh

Batoh Loap COSSAC má široké využitie, ale ideálny je ako ľahký mestský batoh. Vďaka odolnému materiálu Bulltech si zachová dlho svoj vzhľad, keďže je odolný proti predraniu a ošetrený záterom, ktorý podporuje nepremokavosť batohu. Systém SBS sa postará o pevný nosný systém, čo znamená, že zaručuje bezpečnosť nákladu vo vnútri batohu, a preto sa skvelo hodí aj k prenášaniu notebooku. Príjemné polstrovanie a anatomicky tvarované ramenné popruhy zaisťujú, že sa tento batoh nosí pohodlne.

Loap OXY - Mestský batoh
42,95

Loap OXY - Mestský batoh

Loap OXY je moderný batoh do mesta, ktorá má jednu hlavnú komoru, celkový objem 18 litrov a maximálnu nosnosť 7 kg. Chrbtová časť je vystužená a ramenné popruhy má anatomicky tvarované. Takže sa veľmi príjemne nosí.

Rondo Batoh Loap Čierna
25,90

Rondo Batoh Loap Čierna

Materiál: 100 % polyamid Dĺžka popruhu: max. 88 cm Zapínanie: na zips Detail: technológia BullTech - tkanina s vysokou odolnosťou proti pretrhnutiu, polyuretanová impregnácia zaisťuje nepremokavosť a oderuvzdornosť materiálu

Loap SAULO 65 - Batoh
79,95

Loap SAULO 65 - Batoh

Dvojkomorový batoh Loap SAULO s vrchným a spodným plnením čo zaručuje výborný prístup k nákladu. Batoh je určený k dlhodobému pobytu v prírode a k dlhším turistickým výpravám.

Loap EOS - Mestský batoh
35,99

Loap EOS - Mestský batoh

Mestský batoh Loap EOS s vystuženou priehradkou na notebook alebo tablet, organizérom a piatimi vreckami na drobnosti. Vďaka praktickému členeniu môžete veci usporiadať tak, aby ste vždy našli, čo potrebujete. Ramenné popruhy sú vystužené rovnako ako pútko pre prenášanie v ruke.

Podobné témy