Biela konferenčný

Konferenčný stolík Dekorhome Biela
73,80

Konferenčný stolík Dekorhome Biela

Konferenčný stolík má jednoduchý, a pritom štýlový dizajn, ktorý sa bude hodiť do každého interiéru. Stôl je vyrobený z drevotriesky s PVC hranami a je stabilný a odolný. Dolná polica poskytuje dostatok úložného priestoru na časopisy, knihy a ďalšie veci, ktoré chcete mať na dosah, a dvojposchodové vyhotovenie ešte viac prispieva k celkovému modernému vzhľadu stolíka. Montáž je jednoduchá. Montážne príslušenstvo je súčasťou balenia. Farba:bielaprírodné Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Materiál:DTD / PVC hrany Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 59 cmvýška: 42 cm Hmotnosť:16 kg …

Konferenčný stolík, biela, DALAN
135,00

Konferenčný stolík, biela, DALAN

Konferenčný stolík DALAN Materiál: DTD laminovaná Prevedenie: biela Rozmery (ŠxHxV): 74x74x40 cm Hrúbka materiálu korpus: 16 mm Otvorený úložný priestor. Jeden šuplík. Kvalitný slovenský výrobok. Dodávaný v demonte.

Konferenčný stolík NEA Halmar Biela
48,80

Konferenčný stolík NEA Halmar Biela

Konferenčný stolík NEA ponúkame v niekoľkých farebných prevedeniach: biela, dub sonoma, dub wotan a tmavý orech.Stolík ponúka ďalší úložný priestor v podobe šuplíkov, ktoré nájdete po stranách.Farba:bieladub sonomadub wotantmavý orechVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Materiál:dyhovaná drevotrieskaRozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 52 cmNosnosť:30 kgHmotnosť:24 kgDodáva sa v demonte.

Konferenčný stolík SERAFIN Halmar Biela
195,50

Konferenčný stolík SERAFIN Halmar Biela

Praktický konferenčný stolík SERAFIN ocenia predovšetkým tí, ktorí sú zvyknutí pri konferenčnom stolíku i stolovať. Je totiž výškovo nastaviteľný v rozmedzí 53-79 cm. Stolík je tiež rozkladacia, v zloženom stave je široký 80 cm, po rozložení 160 cm. Stolík ponúkame v dvoch farebných variantoch: dub sonoma a biela. Farba:dub sonomabiela Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná. Materiál:laminovaná MDF Rozmery:šírka: 80 - 160 cmhĺbka: 80 cmvýška: 53 - 79 cm Hmotnosť:47 kg Dodávané v demonte.

Konferenčný stolík AUREA biela Halmar
269,40

Konferenčný stolík AUREA biela Halmar

Konferenčný stolík AUREA je vyrobený v kombinácii lakovaného lamina a pochrómovanej ocele.Vrchnú dosku stola je možné polohovať podľa potreby, má úložné priestory.Farba:bielaRozmery:šírka: 115 cmhĺbka: 80 cmvýška: 38 cmMateriál:kov / laminoHmotnosť:37 kgDodává sa v demonte.

Konferenčný stolík COMBO Halmar Biela
57,70

Konferenčný stolík COMBO Halmar Biela

Dizajnový konferenčný stolík COMBO je vhodný do každého moderného obývacej izby. Stolík je vyrobený z laminovanej MDF v štyroch farebných variantoch: biela, dub sonoma, dub sonoma / biela a dub wotan / čierna. Ponúka úložný priestor v podobe niekoľkých otvorených políc. Farba:bieladub sonomadub sonoma / bieladub wotan / čierna Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná. Materiál:laminovaná MDF Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 55 cmvýška: 49 cm Hmotnosť:29 kg Dodávané v demonte.

Podobné témy