Chocolissimo pralinky

Chocolissimo - Kávové pralinky Obsession 140 g
17,65

Chocolissimo - Kávové pralinky Obsession 140 g

Káva je obľúbeným nápojom mnohých z nás . Každý jej dúšok nás prebúdza k životu alebo spríjemňuje popoludné chvíle a v spojení s výbornou čokoládou máme zaručené chvíle opravdivého relaxu. Tucet stimulujúcich kávových ručne vyrobených čokolád v štyroch verziách bude ideálnym darčekom pre každého milovníka kávy.

Chocolissimo - Pralinky pre mamičku 140 g
17,65

Chocolissimo - Pralinky pre mamičku 140 g

Káva je obľúbeným nápojom mnohých z nás. Každý jej dúšok nás prebúdza k životu alebo spríjemňuje popoludňajší chvíle, a v spojení s výbornou čokoládou máme zaručené chvíle ozajstného relaxu. Tucet stimulujúcich kávových ručne vyrobených čokolád v krabičke s venovaním pre mamičku "I love Mum" bude ideálnym darčekom pre mamičku ku dňu matiek, alebo ako narodeninový darček pre mamičku.

Chocolissimo - Pralinky pre zamilovaných 120 g
11,45

Chocolissimo - Pralinky pre zamilovaných 120 g

9 výborných čokoládiek umiestnených v romantickej bielo-červenej krabičke s srdiečkami. Čokoládová valentínska sada praliniek a čokoládiek bude krásnym darček pre zamilovaných k Valentínovi. Táto sada obsahuje: 5 srdieček z bielej čokolády s lieskoorieškovou náplňou 2 mliečne čokoládky s lieskoorieškovou náplňou imitujúcou milostný list 2 horké čokoládky lieskoorieškovou náplňou imitujúcou milostný list Dátum spotreby: 05.07.2022

Chocolissimo - Pralinky Super Šéfa 70 g
9,55

Chocolissimo - Pralinky Super Šéfa 70 g

Vážte si svojho šéfa! Pre všetkých tých, ktorí chcú dať šéfovi veselelý darček sme pripravili komiksovú škatuľku plnú sladkosti. Originálny obal navrhnutý pre každého Super Šéfa. Sada šiestich chutných ručne robených čokoládových praliniek je naozaj skvelým nápadom jaki urobiť radosť šéfovi.