Detský štít

Guirca Detský štít s mečom
6,00

Guirca Detský štít s mečom

Detský štít s mečom rozmery: štít - 41 cm, meč - 48 cm  materiál: plast  Chystá sa Vaše dieťa na halloweensku oslavu, karneval alebo party s maskami? Ak ste sa rozhodli prestrojiť ho za vojaka, tento doplnok musí byť súčasťou jeho kostýmu. 

Rubies Ochranný štít Wonder Woman detský
11,00

Rubies Ochranný štít Wonder Woman detský

Ochranný štít Wonder Woman detský Váš karnevalový či Halloweensky kostým môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je aj tento Ochranný štít Wonder Woman. Tento doplnok sa hodí ku karnevalovým kostýmom ku komiksovej téme, samozrejme využitie už nechávame na Vašej predstavivosti.  · počet: 1 ks · rozmer: cca 30 cm

Sada 2 detských štítov Legler Adam
17,00

Sada 2 detských štítov Legler Adam

Nevadí, že už to u vás doma vyzerá ako v hračkárstve. Na hračku od značky Legler sa vždy nájde miesto ♥ Vaše malé lásky sa zabavia na dlhé hodiny a budú z nich úplne nadšené. Tento kúsok je vyrobený z kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov. O značke : Legler má viac ako 30-ročnú históriu, počas ktorej sa značka vypracovala na popredného výrobcu drevených hračiek. Každý rok predstaví svetu cez 500 noviniek. Angažuje sa v mnohých sociálne zodpovedných projektoch, ktoré pomáhajú zabezpečiť deťom lepší život.

Podobné témy