Gadgety

Sada strúhadiel Go-To Gadgets 20161 Joseph Joseph
32,69

Sada strúhadiel Go-To Gadgets 20161 Joseph Joseph

Sada plátkovacieho strúhadla JOSEPH JOSEPH Multi-Grip Mandoline a kompaktného dvojitého strúhadla Multi-Grate. Krájač na zeleninu s inovatívnym držiakom na krájanie má presne tvarovaný držiak, ktorý zaisťuje bezpečné krájanie malých aj veľkých kusov. Pri krájaní reďkoviek alebo cesnaku použite najmenší držiak. Stredný držiak je vhodný na krájanie mrkvy a uhoriek. Pomocou plochého držiaka vytvoríte dlhé plátky cukety a baklažánu. Možnosť nastaviť tri hrúbky krájania. Kompaktné dvojité strúhadlo má hrubú stranu na strúhanie syra a zeleniny a jemnú stranu na strúhanie tvrdého syra (parmezán) a…

Gadgets and Gift Zátka na víno - POHÁR
9,49

Gadgets and Gift Zátka na víno - POHÁR

Ste milovníkom vína? Toto Vám pri vašej zbierke nesmie chýbať. Zátka na víno v tvare pohára bude dokonalým doplnkom vo Vašej domácnosti. Dajte nedopitému vínu šancu a zatvorte ho s takouto skvelou zátkou, ktorá záujme každého hosťa. S nami budete mať dom plný skvelých vychytávok!

GAD02774 Baby Gadgets Detské body s inštrukciami pre otca
17,99

GAD02774 Baby Gadgets Detské body s inštrukciami pre otca

Poznáte niekoho, kto očakáva bábätko a hľadáte pre ňho vtipný darček. Toto detské body s inštrukciami pre otca je ideálne! Nielen, že je roztomilé, je to aj typ praktického darčeka, keďže si ho bábätko vie obliecť a taktiež je to vtipný kúsok pre budúceho otca. Je univerzálne pre bábätká od 0-3mesiacov. Skvelý tip aj na darček na baby shower party.