Hardware• vintage

Dámske tričko pre kaderníčky - Boring Hair
15,67

Dámske tričko pre kaderníčky - Boring Hair

Tričko s jednoduchým, ale o to viac vkusnou potlačou LIFE IS TOO SHORT TO HAVE BORING HAIR bude skvelé, ako inak, než pre kaderníčku. Tričko bude fajn pre kadernícky salón alebo ako darček k narodeninám a Vianociam pre kaderníčku. Pokiaľ sa s týmto heslom, že život je príliš krátky na to mať nudný účes, tak toto tričko je presne pre Vás! Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme. 

Pánske tričko s vtipným motívom vína - Ekg víno
15,67

Pánske tričko s vtipným motívom vína - Ekg víno

Pánske tričko s vtipnou potlačou Pulz a víno, je vtipným pripomenutím, že i naši páni majú svoje kratochvíle. Tričko s motívom Ekg a vína bude skvelé na bežné nosenie, rovnako ako na výnimočné posedenie s kamarátmi. Urobte radost týmto tričkom s motívom vína na narodeniny alebo Vianoce.  Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme. 

Dámska mikina No Prob - LLama - veselá potlač s ešte veselšími farbami
28,15

Dámska mikina No Prob - LLama - veselá potlač s ešte veselšími farbami

Zlý deň? Vezmi si túto mikinu s potlačou No Prob - LLama a lama s ružovými okuliarmi  Ti hneď zlepší náladu. Veselú mikinu s ešte veselšou lamou si zamiluješ. Potlač sa bude skvelo vynímať na čiernej mikine, ale chybu neurobíš ani s inými farbami. Na našom eshope môžete štandardne kúpiť mikinu v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe mikiny alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme.

Pánske tričko s potlačou Evolúcie Pólo - skvelý a originálny darček
15,67

Pánske tričko s potlačou Evolúcie Pólo - skvelý a originálny darček

Medzi našimi tričkami pre športovcov nesmie chýbať ani tento netradičný, ale vskutku zaujímavý šport, a to je Pólo. Ak ste sa zamilovali do jazdenia s palicou, tričko s potlačou Polo Evolution bude to pravé. Alebo hľadáš vhodný darček? Tak či onak toto tričko urobí veľkú parádu! Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.sk a my vám radi vyhovieme.

Pánske tričko You are Offline - ideálne tričko pre Geekov
15,67

Pánske tričko You are Offline - ideálne tričko pre Geekov

Poznáte vtipnú hru v Google Chrome, keď nieste pripojení k internetu? Tyranosaurus bežiaci prériou vás vždy zabaví, keď jste zrovna Offline. Tričko s vtipom a nadsázkou, ako inak, než pre pravých Geekov. Odíšte sa týmto originálom z dielne bezvatriko.  Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.sk a my vám radi vyhovieme. 

Vtipné tričko pre tatinov Tričko One Dad to Rule Them All
16,48

Vtipné tričko pre tatinov Tričko One Dad to Rule Them All

Originálne tričko s potlačou pre tatinov na motívy obľúbenej série Pán Prsteňov. Potlač "One Dad to Rule Them All" iste netreba fanúšikom Tolkiena predstavovať. Ak hľadáte vtipný a originální darček pre tatina a poprípade naviac fanúšika fantasy, toto tričko si istotne zamiluje. Preklad iste nie je potrebný, ale keby predsa, "Jeden tato vládne všetkým" :) Potlač je natlačená efektnou zlatou farbou. Tričko je k dispozícii v niekoľkých farebných variantách. Pokiaľ by ste chceli inú farbu trička alebo potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.sk.

Pánske tričko Som elektrikár, nié kúzelník! - ideálny darček k narodeninám
15,67

Pánske tričko Som elektrikár, nié kúzelník! - ideálny darček k narodeninám

Ďalšie tričko s potlačou z vychytanej edície pre elektrikárov. :) Potlač Som elektrikár, nie kúzelník bude skvelý do práce alebo len tak na voľný čas napríklad na pivko. Ukážte všetkým, že viete dosť, ale zázraky prenecháte kúzelníkom. Tričko urobí radosť k narodeninám alebo Vianociam každému elektrikárovi. Tričko bude fajn v modrej variante, ale nezmýlite sa ani s inými farbami. Na tričko Ti radi dotlačíme napríklad vek či meno. Stačí napísať na bezvatriko.sk. Ak chceš inú farbu potlače alebo trička, napíš.

Dámske tričko V pekle bolo plno, tak ma poslali späť!
15,67

Dámske tričko V pekle bolo plno, tak ma poslali späť!

Tričko pre všetky divošky a rebelky. Potlač V pekle bolo plno, tak ma poslali späť si zamilujete a tričko sa stane hviezdou vášho šatníku. :) Tričko bude skvelé na diskotéku, na posedenie s priateľmi alebo jednoducho len tak do školy každý deň.  Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.sk a my vám radi vyhovieme.

Dámske tričko pre programátorky Choose your weapon
15,67

Dámske tričko pre programátorky Choose your weapon

Ak patríš medzi programátorky a naviac programuješ v Pythonovi, toto tričko proste musíš mať! Vtipné tričko pre programátorky Pythona "Choose your Weapon" je dostupné len v angličtine a tak nejak ukazuje, ktorý programovací jazyk je proste kráľom. Motív je natlačený na prednej strane. Tak do toho! Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.sk a my vám radi vyhovieme.

Dámska mikina s mačkou What - ideálne tričko pre milovníkov mačiek
28,15

Dámska mikina s mačkou What - ideálne tričko pre milovníkov mačiek

Tiež poznáte ten mačací výraz "ja nič, ja muzikant"? Tak presne túto vtipnú situáciu si vzala na paškál naša vtipná mikina s potlačou. No samozrejme sme ju ešte zľahka upravili, aby všetkým bolo jasné, o čo ide. ;-) Mikinu s mačkou What si jednoducho zamilujete.  Na našom eshope môžete štandardne kúpiť mikinu v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe mikiny alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.sk a my vám radi vyhovieme.