Kožené derby

Kožené derby poltopánky Climatec
69,99

Kožené derby poltopánky Climatec

Pánske poltopánky z čiernej kože v derby strihu znosíte ku každodenným outfitom do práce. Vnútri nájdete koženú podšívku. Topánky sú z radu CLIMATEC, ktorý vyniká svojou stielkou. V tej dobre cirkuluje vzduch, odvádza vlhkosť a vďaka použitiu aktívneho uhlia pohlcuje pachy. Naviac sa nedeformuje a dlho poskytuje oporu. Zvršok zdobia iba pozdĺžne švy, ktoré idú cez priehlavok až na špicu.; material: Syntetický materiál, Useň (Koža), Useň (Koža), textil

Pánske kožené derby poltopánky
69,99

Pánske kožené derby poltopánky

Pánske poltopánky z radu CLIMATEC sa vyznačujú svojou stielkou. Tá dobre odvádza vlhkosť a pachy, nedeformuje sa a tým dlhšie zachová správny tvar. Zvršok je vyrobený z hladkej čiernej kože. Je zdobený pozdĺžnym prešitím na špici a lemom okolo členku.; material: Syntetický materiál, Useň (Koža), Useň (Koža), Useň (Koža)

Čierne kožené Derby poltopánky
79,99

Čierne kožené Derby poltopánky

Pánske kožené poltopánky v Derby strihu zdobí cez špicu decentné prešitie. Obuv má koženú podšívku a stielku a tak sa nosením čiastočne prispôsobia chodidlu. Čierna podošva elegantne dopĺňa tento nadčasový model, ktorý sa hodí do mesta, do kancelárie aj na večierok.; material: Syntetický materiál, Useň (Koža), Useň (Koža), Useň (Koža)

Hnedé kožené derby poltopánky
79,99

Hnedé kožené derby poltopánky

Pánske poltopánky Conhpol sú vyrobené z hladkej hnedej kože. Jednoduchý dizajn zdobí iba preklad na špici a jemné prešitie okolo členku. Na priehlavku majú schované pruženia. To zabezpečí väčšiu vôľu topánky v pohybe. Skúste ich k tmavo modrému obleku alebo k béžovým Chinos nohaviciam.; material: Syntetický materiál, Useň (Koža), Useň (Koža), Useň (Koža)

Kožené pánske Derby poltopánky
59,99

Kožené pánske Derby poltopánky

Pánske poltopánky v klasickom Derby strihu skvele doladia Váš look v Business Casual štýle. Zvršok z čiernej kože zdobí výrazné prešívanie a Vaše chodidlá iste ocenia kvalitnú koženú stielku. Ideálne topánky pre bežné nosenie do kancelárie aj na obchodné stretnutia v meste.; material: Syntetický materiál, Useň (Koža) / Textil, Useň (Koža), Useň (Koža)

Pánske hnedé kožené Derby poltopánky
74,99

Pánske hnedé kožené Derby poltopánky

Pánske poltopánky majú strih v Derby štýle a hnedý kožený zvršok zdobí výrazné prešívanie. Ich pohodlnú pruhovanú podošvu zdobí obšitie. Tento neformálny model bude vyzerať skvele ako s džínsami a tričkom, tak aj s tmavými Chinos nohavicami a košeľou.; material: Syntetický materiál, Useň (Koža) / Textil, Useň (Koža), Useň (Koža)

Pánske hnedé kožené derby poltopánky
69,99

Pánske hnedé kožené derby poltopánky

Tieto pánske poltopánky v derby strihu sú vyrobené z hladkej hnedej kože. Sú z radu CLIMATEC, ktorá sa vyznačuje svojou stielkou. Tá je odolná voči deformácii a lepšie odvádza vlhkosť a pachy. Zvršok topánok je zdobený pozdĺžnym prešitím na špici a lemom okolo členku.; material: Syntetický materiál, Useň (Koža), Useň (Koža), Useň (Koža)

Kožené hnedé pánske derby poltopánky
69,99

Kožené hnedé pánske derby poltopánky

Tieto pánske poltopánky sú vyrobené z hnedej hladkej kože. Topánky bez zbytočných príkras zdobí iba jemné prešitie okolo členku. Sú z radu Climatec, ktorá má špeciálnu stielku. Tá odvádza vlhkosť, pohlcuje pachy a umožňuje priechod vzduchu.; material: Syntetický materiál, Useň (Koža), Useň (Koža), textil

Čierne pánske kožené Derby poltopánky
79,99

Čierne pánske kožené Derby poltopánky

Pánske poltopánky majú nadčasový strih v Derby štýle a zvršok, časť podšívky i stielka sú vyrobené z kvalitnej kože. Zaujímavé je zdobenie v podobe decentného prešívania. Tento kúsok si vyložene hovorí o formálnejšie outfity, či už do kancelárie, alebo na obchodné stretnutia.; material: Syntetický materiál, Useň (Koža) / Textil, Useň (Koža), Useň (Koža)

Pánske hnedé kožené Derby poltopánky
79,99

Pánske hnedé kožené Derby poltopánky

Oživte svoj neformálny look do kancelárie aj na obchodné stretnutia týmto klasickým, a napriek tomu nevšedným modelom! Pánske poltopánky v Derby štýle majú hnedý kožený zvršok z kombinácie hladkých a perforovaných častí. Nesmie chýbať typické prešívanie a vnútri nájdete koženú stielku, ktorá sa postará o vaše pohodlie.; material: Syntetický materiál, Syntetický materiál, Useň (Koža), Useň (Koža)

Podobné témy