Krizovky

Křížovky čajové - Švédské křížovky
3,00

Křížovky čajové - Švédské křížovky

Křížovky čajové - Švédské křížovky, Vydavateľ: Glos, Väzba: Paperback, Počet strán: 176, Rok vydania: 2022 Křížovky čajové jsou švédské křížovky plné citátů, přísloví a mimo jiné i zajímavostí o tomto tekutém zázraku, tedy o čaji. Historie čaje, zajímavosti o čaji, citáty o čaji a další. Švédské křížovky na 176 stranách..

Křížovky veselé - Švédské křížovky
3,00

Křížovky veselé - Švédské křížovky

Křížovky veselé - Švédské křížovky, Vydavateľ: Glos, Väzba: Paperback, Počet strán: 176, Rok vydania: 2022 Křížovky humorné, křížovky plné vtipů pro zasmání a pobavení. Švédské křížovky na 176 stranách u kterých vám budou cukat koutky.

WIKY - Krížovky
2,00

WIKY - Krížovky

Táto spoločenská hra je pre 2 - 6 hráčov. Hráči ukladajú na políčka hracieho plánu písmená (žetóny) a tvorí z nich slová, za ktoré dostávajú body. Hru vyhráva hráč, ktorý získa najvyšší počet bodov. Hra je určená pre deti od 9 rokov a pre dospelých. Príslušenstvo: hrací plán písmená (žetóny v mimimálním počte 100 kusov)

Krížovky Cestujeme po Slovensku
4,00

Krížovky Cestujeme po Slovensku

Krížovky Cestujeme po Slovensku, Rok vydania: 2022, Vydavateľ: Lindeni, Väzba: brožovaná lepená, Jazyk: slovenčina, Počet strán: 128 Zábava na doma aj na cesty! Spestrite si chvíle oddychu a zabavte sa so švédskymi krížovkami. V ich tajničkách sa ukrýva množstvo zaujímavých a užitočných informácií o turistických destináciách na Slovensku.

HYDRODATA - Spoločenská hra - Krížovky
1,00

HYDRODATA - Spoločenská hra - Krížovky

Spoločenská hra - KRÍŽOVKYHra je určená pre 2 až 6 hráčov. Hráči ukladajú na políčka hracieho plánu písmená (žetóny) a tvoria z nich slová, za ktoré sú bodovo ohodnotení. Hru vyhráva hráč, ktorý získa najviac bodov.Obsahuje: hrací plán, písmená (žetóny) v minimálnom počte 100 kusov.Hra je určená pre deti od 9 +