Lakovaný

Stôl HOLIDAY - lakovaný
139,09

Stôl HOLIDAY - lakovaný

Stôl HOLIDAY - lakovaný z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Stoly | Drevené stoly kúpite na Kokiskashop.sk za 139.09 €. Certifikát FSC zákazníkom zaručuje, že drevo, z ktorého je predmet vyrobený, pochádza z lesa, ktorý je obhospodaruje šetrným spôsobom s ohľadom na princípy trvalej udržateľnosti. Výrobok s certifikátom FSC sa na trhu odlíši od dreva nejasného pôvodu, popr. od dreva z lesa, kde sa zatiaľ šetrne nehospodári.

Stôl HOLIDAY - lakovaný
139,09

Stôl HOLIDAY - lakovaný

Certifikát FSC zákazníkom zaručuje, že drevo, z ktorého je predmet vyrobený, pochádza z lesa, ktorý je obhospodaruje šetrným spôsobom s ohľadom na princípy trvalej udržateľnosti. Výrobok s certifikátom FSC sa na trhu odlíši od dreva nejasného pôvodu, popr. od dreva z lesa, kde sa zatiaľ šetrne nehospodári.

PC stôl 8843 lakovaný
153,00

PC stôl 8843 lakovaný

materiál masív borovica, lakované prevedenie 3 zásuvky s kovovými pojazdmi (montáž možná len na ľavú stranu) priestor pre umiestnenie PC, bez výsuvu pre klávesnicu

PC stôl 8844 lakovaný
86,50

PC stôl 8844 lakovaný

materiál masív borovica, lakované prevedenie 3 zásuvky s kovovými pojazdmi (montáž možná len na pravú stranu) bez výsuvu pre klávesnicu, výsuv možno dokúpiť (kód 880)

Kabelka - lístoček lakovaný
10,90

Kabelka - lístoček lakovaný

Lakovaná kabelka - listová kabelka je skvelým doplnkom na rôzne slávnostné udalosti. Vďaka lesku pôsobí elegantne. Vystužená kabelka má vo vnútri polyesterovú podšívku a malú kapsičku na drobnosti. Zapína sa na magnet. Ku kabelke patrí odopínateľný retiazka. Dĺžka retiazky: 120 cm Materiálové zloženie: eko koža, polyester, magnet, mag. kov.