Latexový upokojujúci

MAM latexový upokojujúci cumeľ NIGHT  16+m
2,99

MAM latexový upokojujúci cumeľ NIGHT 16+m

Sací reflex je u bábätka veľmi dobre vyvinutý. Sanie mu prináša uspokojenie, uvoľnenie a príjemné pocity. Nie je vhodné nútiť dieťaťu cumlík pri najmenšom zaplakaní, ale ak dieťa ustavične plače a nemá k tomu dôvod (je nakŕmené, prebalené, nie je mu zima ani príliš teplo), je vhodné dať mu cumlík. Dieťa by totiž mohlo objaviť, že možno cumlať tiež vlastný palec, a to je zlozvyk, ktorého sa len ťažko zbavuje. MAM cumlíky podporujú správny vývoj ďasien a podnebia – boli vyvíjané spoločne s pediatrami a zubnými expertmi – cumlíky sú špeciálne a systematicky tvarované. Tip: Silikón…

MAM latexový upokojujúci cumeľ NIGHT  2-6m
1,99

MAM latexový upokojujúci cumeľ NIGHT 2-6m

MAM Cumlík Perfect Night znižuje nebezpečenstvo krivého rastu zúbkov a chybného zhryzu. Vďaka jedinečnej zamatovej cumlíku Dento-Flex je krčok cumlíka o 60% tenší a 4krát mäkšie (v priemere: o 36–76% tenší / 2–8 krát mäkší než bežné silikónové cumlíky). Zúbky tak získajú väčší priestor pre svoj rast, a riziko skrivenia zúbkov sa tak zníži. S priemerom 2,8 mm je krčok cumlíka MAM Perfect najtenší, ktorý je dostupný na trhu (testované výskumným inštitútom v Rakúsku na 27 cumlíkoch z celého sveta). MAM Perfect Night je vyvinutý pre nočné použitie. Gombík…

MAM latexový upokojujúci cumeľ ORIGINAL  16+m
2,99

MAM latexový upokojujúci cumeľ ORIGINAL 16+m

Všestranný– inšpirovaný módou pre bábätká. Bábätká môžu relaxovať pohodlne a štýlovo - pretože cumlíky MAM sú vyvinuté pediatrami, zubármi a navrhnuté dizajnérmi. S dôrazom na detail sme navrhli širokú škálu cumlíkov v rozličných veľkostiach - maximálne pohodlie pre každý vek bábätka. Vďaka jedinečnému dizajnu cumlíky vždy sadnú perfektne do úst.    

MAM latexový upokojujúci cumeľ AIR  6+m
2,99

MAM latexový upokojujúci cumeľ AIR 6+m

MAM cumlík Air je ideálny vďaka symetrickému tvaru goliera, vždy sa dokonale prispôsobí detským ústam. Je jemný k citlivej pleti okolo úst – vzduch môže kolovať medzi pokožkou a golierom, ktorý má veľké vetracie otvory. Zamatový cumlík – patentovaná inovácia MAM. Zamatovo jemný a na dotyk pôsobí ako pokožka. MAM cumlíky podporujú správny vývoj ďasien a zubov – boli vyvinuté spoločne s pediatrami a zubnými expertmi.

MAM latexový upokojujúci cumeľ TRENDS  6+m
2,99

MAM latexový upokojujúci cumeľ TRENDS 6+m

Cumlíky Mam sa individuálne prispôsobia a vždy sadnú do úst v správnej polohe. Kryt má ideálne prispôsobený tvar. Vďaka veľkorysým vzduchovým otvorom a patentovanému vnútornému povrchu je jemný k pokožke. Vysokokvalitný prírodný latex zaručuje prirodzené satie.

MAM latexový upokojujúci cumeľ TRENDS  2 - 6m
2,99

MAM latexový upokojujúci cumeľ TRENDS 2 - 6m

Cumlíky Mam sa individuálne prispôsobia a vždy sadnú do úst v správnej polohe. Kryt má ideálne prispôsobený tvar. Vďaka veľkorysým vzduchovým otvorom a patentovanému vnútornému povrchu je jemný k pokožke. Vysokokvalitný prírodný latex zaručuje prirodzené satie.