Of magic

OSTATNÍ - PC Worlds of Magic
13,00

OSTATNÍ - PC Worlds of Magic

Worlds of Magic je tahová strategie typu 4X. Hráči mají k dispozici prakticky neomezený počet procedurálné generovaných vesmírů k objevování a dobývání, ve kterých mohou své nepřátele ničit pomocí vojenských a magických sil. Zakládejte města, budujte armády, vynalézejte a sesílejte kouzla, najímejte mocné hrdiny a vytvářejte silnou magii.Zakládejte města, budujte armády, vynalézejte a sesílejte kouzla, najímejte mocné hrdiny a vytvářejte silnou magii. To vše a ještě víc vás čeká, pokud se ponoříte do prozkoumávání tajů odlehlých světů. Související produkty Co nás čeká? Vytvořte si svého…

Might and Magic: Clash of Heroes
1,99

Might and Magic: Clash of Heroes

Might and Magic: Clash of HeroesPäť epických príbehov sa hráča vtiahne do ťahových RPG súbojov a ich prostredníctvom tak zachránia svet Ashan pred diabolským chaosom. Hra okrem špeciálnych zábavných súbojov prináša ešte unikátny vizuálny manga štýl, ktorý presne sadne na mieru konzole Nintendo DS. Stačí si len vybrať postavu z niekoľkých rás ako sú elfovia, mágovia, rytieri, nekromanti. Potom naverbovať armádu a pustiť sa do dobýjania kúzelného sveta Might & Magic!

šaty dámske SPIRAL - PROTECTOR OF MAGIC - F051F105
28,54

šaty dámske SPIRAL - PROTECTOR OF MAGIC - F051F105

dámske originálne šaty s prednou potlačou. Značka: SPIRAL. Farba: čierna. Zloženie: 95% viskóza, 5% elasten. Orientačné rozmery v cm: Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Dámske produkty SPIRAL)

Altom Porcelánová miska Magic of North 14 cm
3,89

Altom Porcelánová miska Magic of North 14 cm

Porcelánová miska z kolekcie Magic of North s vianočným motívom a jemne pozlátenou linkou po obvode. Miska sa určite stane praktickým a zároveň aj vkusným doplnkom vašej domácnosti nielen pri štedrovečernej večeri. V miske s vianočným motívom sa budú skvele podávať vaše hotové a delikátne pokrmy, nielen čo sa raňajok týka. Táto vianočná miska je určená pre každodenné použitie. Vianočná miska môže byť tiež vhodným darčekom pre vašich blízkych a priateľov. Svojím vzhľadom sa hodí aj ako dekorácia počas vianočných sviatkov. Nie je vhodná do mikrovlnnej rúry.

Altom Porcelánová šálka Magic of North 420 ml
3,89

Altom Porcelánová šálka Magic of North 420 ml

Porcelánová šálka z kolekcie Magic of North s vianočným motívom s objemom 420 ml navodí vďaka svojmu jednoduchému dizajnu chvíle pohody s vašim obľúbeným nápojom. Vianoce sú za dverami, je teda čas premýšľať o výzdobe. K nej neodmysliteľne patrí aj správny výber riadu. Všetko by sa malo niesť v duchu Vianoc takých, ktoré vás očaria svojou atmosférou.

NANI UV gél Shimmer Line 5 ml - Magic of Green
3,99

NANI UV gél Shimmer Line 5 ml - Magic of Green

Oslnivé trblietanie transparentný farebný gél je možné aplikovať na ľubovoľnú farbu, avšak najlepší efekt dosiahnete na čiernom podklade výrobok vhodný pre UV i LED lampu vysoký lesk a skvelá tvrdosť obsahuje jemné glitrové zdobenie vyrobené v Nemecku objem 5 ml K vašej spokojnosti Vďaka stredne hustej konzistencii a samovyrovnávacej schopnosti sa s týmto gélom skvele pracuje. Vaše nechty zanechá pevné a pružné zároveň. Odporúčame ešte po vytvrdnutí v UV alebo LED lampe pretrieť finish gélom, aby bol výsledný dojem ešte lepší. Vaše nechty budú neodolateľné! [nani2]   Chcete sa o týchto…

Podobné témy