Oranžové

Oranžové šaty G19
20,00

Oranžové šaty G19

Ako stvorené na leto! Šaty v sviežej letnej farbe sú vynikajúcim spoločníkom na letnú dovolenku. Hladký materiál je v páse doplnený jemne elastickým nariasením. Vďaka strihu bez rukávov sú šaty skvelé i pod sako či denimovú bundičku. S véčkovým výstrihom.

Oranžové šaty M086
36,00

Oranžové šaty M086

V jednoduchosti je krása! Svetoznáme heslo platí pri tomto kúsku niekoľkonásobne. Hladký materiál, áčkový strih, krátke rukávy a príjemná farba. Stačí doplniť telovými lodičkami a je to.

Oranžové šaty M68402
59,00

Oranžové šaty M68402

Dychberúci kúsok, v ktorom budete vyzerať nesmierne žensky a pôvabne. Zaobstarajte si tieto neodolateľné šaty s úzkym strihom a miernym riasením na rukávoch. Odhalené ramená budú pôsobiť príťažlivo a krásne vynikne aj Váš dekolt.

Oranžové šaty M69038
34,00

Oranžové šaty M69038

Príjemné jednofarebné šaty, v ktorých rozhodne zažiarite. Stavte na jednoduchosť a siahnite po týchto šatách, v ktorých vynikne každá dáma bez ohľadu na typ postavy. Šaty sa jemne sťahujú v páse a tak zvýraznia Vašu postavu.

Sedadlo Pes oranžové
78,00

Sedadlo Pes oranžové

Originálne stolička Psík sa hodia do detskej izby alebo herne, bude tiež skvelým doplnkom na vonkajšie ihrisko alebo terasu. Hravý tvar a veselé farby urobia radosť každému drobcovi!

Guirca Boa oranžové
3,00

Guirca Boa oranžové

Boa oranžové počet: 1 ks dĺžka: 180 cm Boa oranžové je skvelým kostýmovým doplnkom pri príležitosti akejkoľvek oslavy alebo párty. Prekvapte svojich priateľov ORANŽOVÝM BOA a zažiarte na každej party.