Po několikasetwattová

Pánske tepláky Circuit grafitové
23,00

Pánske tepláky Circuit grafitové

Popis produktu Štýlové tepláky značky Ombre Clothing  módne tepláky z príjemného mäkkého materiálu dve vrecká na zips  šnúrka na prispôsobenie veľkosti v páse na nohaviciach našité zužujúce manžety tabuľka veľkostí

Dámska mikina s potlačou JUST DO IT LATER - ideálny darček pre ženu
28,15

Dámska mikina s potlačou JUST DO IT LATER - ideálny darček pre ženu

Čo môžeš urobiť zajtra, nerob dnes. Tak presne touto hláškou sme sa inšpirovali pri výrobe nášho motívu na vtipnú mikinu. Vtipnú potlač parodujúcu značku NIKE si obľúbite, hlavne keď vám šéf v práci naloží. Mikina bude skvelá ako darček, alebo na bežné nosenie. Na našom eshope môžete štandardne kúpiť mikinu v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe mikiny alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz  a my vám radi vyhovieme.

Pánske tričko Kancelárska krysa - ideálny darček k narodeninám
16,07

Pánske tričko Kancelárska krysa - ideálny darček k narodeninám

Tak schválne, koľkí z vás sa hrdo hlásia k povolaniu  "kancelárskej krysy"? :) Toto tričko s potlačou urobí radosť všetkým malým i veľkým pracantom v kancelárii, bez ktorých by dnešná civilizácia nemohla existovať. Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme.

Detské tričko s potlačou Batman - obľúbené komiksové tričko
14,46

Detské tričko s potlačou Batman - obľúbené komiksové tričko

Obľúbený komiksový hrdina z dielne DC Batman nesmie chýbať medzi našimi tričkami s potlačou. Štýlové tričko s motívom Batmanovho znaku netopiera si zamilujete. Tričko Batman bude samozrejme skvelé v čiernej farbe, ako Batmanova maska, ale vedľa nestúpite ani s variantou tmavý melír. Detské tričko Batman je k dispozíicii v niekoľkých farebných variantách. Tričko Ti samozrejme upravíme na želanie podľa Tvojich preferencií. Stačí napísať na email info@bezvatriko.cz

Pánske tričko s potlačou pre kuchárov - Neznášam byť sexi, ale som kuchár...
16,07

Pánske tričko s potlačou pre kuchárov - Neznášam byť sexi, ale som kuchár...

Tričko pre všetkých sexi kuchárov, ktorí oslnia nielen dokonalými kulinárskymi zážitkami. Potlač "Neznášam byť sexi, ale som kuchár, takže to inak nejde" urobí zaručene radosť každému kuchárovi. Tričko bude skvelé ako darček k Vianociam alebo narodeninám pre kuchára, ale samozrejme urobí radosť aj len tak.  Tričko je k dispozícii v niekoľkých farebných variantách. Pokiaľ by ste chceli inú farbu trička alebo potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.cz.

Pánske tričko s potlačou pre kuchára - Nikdy nenaser kuchára...
16,88

Pánske tričko s potlačou pre kuchára - Nikdy nenaser kuchára...

Tričko "Nikdy nenaser kuchára, lebo nikdy nevieš, čo ti primieša do polievky" urobí radosť každému kuchárovi. Ak máte vo svojom okolí kuchárskeho majstra, a naviac mu chcete urobiť radosť darčekom k narodeninám alebo Vianociam, toto tričko s vtipnou potlačou je to pravé. Tričko je k dispozícii v niekoľkých farebných variantách. Pokiaľ by ste chceli inú farbu trička alebo potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.cz.

Originálne tričko s potlačou Selfish - ideálna vtipná potlač
14,46

Originálne tričko s potlačou Selfish - ideálna vtipná potlač

Aj vy si radi urobíte nejaké to selfíčko? A prečo by nie, keď si selfie robí dnes kade kto. Napríklad taká akvarijná rybička. A presne túto selfish sme si vzali na paškál a dali ju na tričko. Pánske tričko so selfie rybou bude skvelý originál. Tričko bude skvelé pre všetkých, ktorí majú radi vtipné a originálne potlače.  Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme.

Pánske  tričko s citátom Edmunda Hillaryho - tričko pre cestovateľov
16,07

Pánske tričko s citátom Edmunda Hillaryho - tričko pre cestovateľov

It is not the mountain we conquer, but ourself.  Tento citát slávneho horolezca Sira Edmunda Hillaryho je dokonalou pripomienkou toho. prečo neustále vyrážame vyššie a ďalej. Skvelá potlač na pánske  tričko pre všetkých, ktorých srdce ťahá do hôr! Tričko je k dispozícii v niekoľkých farebných variantách. Pokiaľ by ste chceli inú farbu trička alebo potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.cz.

Detské tričko s potlačou vesmírnej agentúry NASA
14,46

Detské tričko s potlačou vesmírnej agentúry NASA

Detské tričko s potlačou americkej vesmírnej agentúry NASA v modernejšej variante nesmie v našej  ponuke chýbať. Ak ste fanúšik vesmírneho programu, alebo sa Vám jednoducho len páči toto logo, tričko je tu pre Vás. Pokiaľ by sa vám páčila iná veľkosť alebo farba trička a potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.cz

Dámske tričko s karavanom - Adventure Camping what else?
18,08

Dámske tričko s karavanom - Adventure Camping what else?

Ďalšie tričko v našej ponuke patrí medzi obľúbené cestovateľské motívy. Potlač Adventure camping what else? jednoznačne našepká, ako trávite dovolenku. Ako inak než s karavanom. Pokiaľ aj vy patríte medzi nadšencov, ktorí čo to len ide vyrážajú s karavanom za dobrodružstvom, toto tričko je vyrobené presne pre Vás. Vyzbrojte celú partiu týmto vtipným tričkom.  Tričko je k dispozícii v niekoľkých farebných variantách. Pokiaľ by ste chceli inú farbu trička alebo potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.cz.