Prívesok strom

Prívesok ZLATÝ STROM gravírovaný
209,00

Prívesok ZLATÝ STROM gravírovaný

Prívesok ZLATÝ STROM gravírovaný - strom ako symbol ľudstva a stelesnením ľudského života. Ponúkame Vám symbol života v prevedení 14 karátového zlata. Perfektné prepracovanie šperku v kombinácii vysokého lesku a jemného gravírovania zlata Vás zaručene ohromí svojou krásou. Šírka ozdoby je 21 mm, výška 27 mm. Priemer očka prívesku je 3 mm. 

Zlatý prívesok STROM
139,00

Zlatý prívesok STROM

Strom ako symbol ľudstva a stelesnením ľudského života. Ponúkame Vám symbol života v prevedení 14 karátového zlata. Perfektné prepracovanie šperku v kombinácii s vysokým leskom zlata Vás zaručene ohromí svojou krásou. Listy stromu sú z bieleho a žltého zlata. Šírka ozdoby je 18 mm, výška 20 mm. Priemer očka prívesku je 8 mm. 

Prívesok ZLATÝ STROM so zirkónmi
209,00

Prívesok ZLATÝ STROM so zirkónmi

Prívesok ZLATÝ STROM so zirkónmi - strom ako symbol ľudstva a stelesnením ľudského života. Ponúkame Vám symbol života v prevedení 14 karátového zlata. Perfektné prepracovanie šperku v kombinácii vysokého lesku a jemného gravírovania zlata Vás zaručene ohromí svojou krásou. Konáre stromu na ich konci dekorujú krásne biele zirkóniky. Šírka ozdoby je 23 mm, výška 24mm. Priemer očka prívesku je 3 mm.   

Zlatý prívesok STROM ŽIVOTA s farebnými zirkónmi
109,00

Zlatý prívesok STROM ŽIVOTA s farebnými zirkónmi

Krásny, symbolický prívesok " STROM ŽIVOTA" je vyrobený zo 14 karátového zlata. Dekoruje ho okrúhle zlaté orámovanie plné žiariacich zirkónov a  farebné zirkóny. Spolu tvoria nádhernú súhru, ktorá môže žiariť na Vašej retiazke. Obdarujte svoju blízku osobu šperkom, ktorý symbolizuje nesmrteľnosť a stvorenie. Priemer kruhu je 15 mm.

Podobné témy