Puzzle dinosaury

Dinosaury Puzzle
4,00

Dinosaury Puzzle

Skladaj, hraj sa, uč sa! Táto knižka obsahuje veľké kusy puzzle úžasných dinosaurov. Je vhodná pre malé deti nielen svojím pevným papierom, ale aj vhodnou veľkosťou puzzle. V tejto knihe môžu vaši malí zvedavci puzzle skladať, rozkladať ale aj spájať za sebou! Takže záleží len na ich fantázii, či prvý v rade bude stáť stegosaurus, brachiosaurus alebo napríklad velociraptor. Toto leporelo precvičí nielen jemnú motoriku detí, ale aj schopnosť skladať a priraďovať veci tam, kam patria.

Drevené puzzle Dinosaury
3,00

Drevené puzzle Dinosaury

Drevené puzzle s dinosaurami sú určené pre každé dieťa, ktoré sa chce naučiť mená a tvary týchto prehistorických plazov. Na podložke je 9 dinosaurov, ktoré môže dieťa vytiahnuť a potom ich vrátiť späť na správne miesta. Doska je vyrobená z dreva, natretá prisvitným zdravotne nezávadným lakom. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Rozmery vkladačky: 30 cm x 22,5 cm x 0,6 cmPuzzle je jednou z najlepšie logicky uvažujúcich hračiek pre deti. Skladaním puzzle sa u detí rozvíja trpezlivosť, predstavivosť, zmysel pre detail a množstvo ďalších vlastností.

Puzzle - Dinosaury 48 ks
23,43

Puzzle - Dinosaury 48 ks

Záujem o dinosaury nikdy nezahynie. Spoznaj niekoľko najobľúbenejších, pokým budeš dokončovať toto puzzle. Veľkosť poskladanej stavebnice je 91 cm x 61 cm. Obsahuje extra hrubé dieliky, ktoré sú až o 20% hrubšie ako normálne. Ľahko čistiaci povrch udržuje puzzle v stave, kedy vyzerajú ako nové.

CROCODILE CREEK PUZZLE DINOSAURY 24KS
8,68

CROCODILE CREEK PUZZLE DINOSAURY 24KS

PUZZLE DINOSAURY . 24-dielne puzzle v originálnom vizuálnom prevedení u detí podporí rozvoj jemnej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj sústredenosť, pozornosť, estetické cítenie, logické myslenie i predstavivosť.  .

WIKY Puzzle penové Dinosaury 10 ks
13,68

WIKY Puzzle penové Dinosaury 10 ks

Penový koberec s motívmi dinosaurov je vhodný na vytvorenie hracej plochy všade tam, kde sa deti hrajú a kde sa dlažba, linoleum či plávajúca podlaha javí ako moc chladná. Puzzle možno ľubovoľne prenášať, preto sa z neho môže

TULIMI - Drevené zábavné puzzle  vkladacie - Dinosaury
10,00

TULIMI - Drevené zábavné puzzle vkladacie - Dinosaury

Drevené zábavné puzzle vkladacie Tulimi. Tieto fantastické drevené puzzle zabavia každé dieťa. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Rozmer: cca 30x22.5 cm- Balenie obsahuje 7ks. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.

Podobné témy