Size xl ptakmoda

Dámske tričko pre kaderníčky - Boring Hair
15,67

Dámske tričko pre kaderníčky - Boring Hair

Tričko s jednoduchým, ale o to viac vkusnou potlačou LIFE IS TOO SHORT TO HAVE BORING HAIR bude skvelé, ako inak, než pre kaderníčku. Tričko bude fajn pre kadernícky salón alebo ako darček k narodeninám a Vianociam pre kaderníčku. Pokiaľ sa s týmto heslom, že život je príliš krátky na to mať nudný účes, tak toto tričko je presne pre Vás! Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme. 

Pánske tričko s vtipným motívom vína - Ekg víno
15,67

Pánske tričko s vtipným motívom vína - Ekg víno

Pánske tričko s vtipnou potlačou Pulz a víno, je vtipným pripomenutím, že i naši páni majú svoje kratochvíle. Tričko s motívom Ekg a vína bude skvelé na bežné nosenie, rovnako ako na výnimočné posedenie s kamarátmi. Urobte radost týmto tričkom s motívom vína na narodeniny alebo Vianoce.  Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme. 

Dámska mikina No Prob - LLama - veselá potlač s ešte veselšími farbami
28,15

Dámska mikina No Prob - LLama - veselá potlač s ešte veselšími farbami

Zlý deň? Vezmi si túto mikinu s potlačou No Prob - LLama a lama s ružovými okuliarmi  Ti hneď zlepší náladu. Veselú mikinu s ešte veselšou lamou si zamiluješ. Potlač sa bude skvelo vynímať na čiernej mikine, ale chybu neurobíš ani s inými farbami. Na našom eshope môžete štandardne kúpiť mikinu v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe mikiny alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme.

Pánske tričko Neznášam byť sexi, ale som šofér autobusu, takže to inak nejde
15,67

Pánske tričko Neznášam byť sexi, ale som šofér autobusu, takže to inak nejde

Hľadáš vtipný a originálny darček pre vodiča autobusu? Čo takto trčiko s potlačou Neznášam byť sexi, ale som šofér autobusu, takže to inak nejde"? Tričko si zamiluje nielen profesionálny vodič autobusu.  Tričko bude ideálny darček k narodeninám alebo Vianociam, ale samozrejme urobí radosť aj iba tak. Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.sk a my vám radi vyhovieme.

Pánske tričko s potlačou Evolúcie Pólo - skvelý a originálny darček
15,67

Pánske tričko s potlačou Evolúcie Pólo - skvelý a originálny darček

Medzi našimi tričkami pre športovcov nesmie chýbať ani tento netradičný, ale vskutku zaujímavý šport, a to je Pólo. Ak ste sa zamilovali do jazdenia s palicou, tričko s potlačou Polo Evolution bude to pravé. Alebo hľadáš vhodný darček? Tak či onak toto tričko urobí veľkú parádu! Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.sk a my vám radi vyhovieme.

Pánske tričko You are Offline - ideálne tričko pre Geekov
15,67

Pánske tričko You are Offline - ideálne tričko pre Geekov

Poznáte vtipnú hru v Google Chrome, keď nieste pripojení k internetu? Tyranosaurus bežiaci prériou vás vždy zabaví, keď jste zrovna Offline. Tričko s vtipom a nadsázkou, ako inak, než pre pravých Geekov. Odíšte sa týmto originálom z dielne bezvatriko.  Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.sk a my vám radi vyhovieme. 

Vtipné tričko pre tatinov Tričko One Dad to Rule Them All
16,48

Vtipné tričko pre tatinov Tričko One Dad to Rule Them All

Originálne tričko s potlačou pre tatinov na motívy obľúbenej série Pán Prsteňov. Potlač "One Dad to Rule Them All" iste netreba fanúšikom Tolkiena predstavovať. Ak hľadáte vtipný a originální darček pre tatina a poprípade naviac fanúšika fantasy, toto tričko si istotne zamiluje. Preklad iste nie je potrebný, ale keby predsa, "Jeden tato vládne všetkým" :) Potlač je natlačená efektnou zlatou farbou. Tričko je k dispozícii v niekoľkých farebných variantách. Pokiaľ by ste chceli inú farbu trička alebo potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.sk.

Pánske tričko Som elektrikár, nié kúzelník! - ideálny darček k narodeninám
15,67

Pánske tričko Som elektrikár, nié kúzelník! - ideálny darček k narodeninám

Ďalšie tričko s potlačou z vychytanej edície pre elektrikárov. :) Potlač Som elektrikár, nie kúzelník bude skvelý do práce alebo len tak na voľný čas napríklad na pivko. Ukážte všetkým, že viete dosť, ale zázraky prenecháte kúzelníkom. Tričko urobí radosť k narodeninám alebo Vianociam každému elektrikárovi. Tričko bude fajn v modrej variante, ale nezmýlite sa ani s inými farbami. Na tričko Ti radi dotlačíme napríklad vek či meno. Stačí napísať na bezvatriko.sk. Ak chceš inú farbu potlače alebo trička, napíš.

Dámske tričko V pekle bolo plno, tak ma poslali späť!
15,67

Dámske tričko V pekle bolo plno, tak ma poslali späť!

Tričko pre všetky divošky a rebelky. Potlač V pekle bolo plno, tak ma poslali späť si zamilujete a tričko sa stane hviezdou vášho šatníku. :) Tričko bude skvelé na diskotéku, na posedenie s priateľmi alebo jednoducho len tak do školy každý deň.  Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.sk a my vám radi vyhovieme.

Dámske tričko pre programátorky Choose your weapon
15,67

Dámske tričko pre programátorky Choose your weapon

Ak patríš medzi programátorky a naviac programuješ v Pythonovi, toto tričko proste musíš mať! Vtipné tričko pre programátorky Pythona "Choose your Weapon" je dostupné len v angličtine a tak nejak ukazuje, ktorý programovací jazyk je proste kráľom. Motív je natlačený na prednej strane. Tak do toho! Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.sk a my vám radi vyhovieme.

Podobné témy