Striebornej

Náhrdelník striebornej farby Guess Heart
83,59

Náhrdelník striebornej farby Guess Heart

Všetko začalo nenápadne otvorením malého obchodíka a skončilo to celosvetovo známym reťazcom. Tvárou značky Guess sa stali už také hviezdy ako Eva Herzigová, Claudia Schiffer, Kate Upton, Laetitia Casta alebo Valeria Mazza. Pridáte sa tiež do klubu fajnšmekrov, čo vedia oceniť a nosiť šperk s kultovým menom?

Nerezový medailón 17x27mm, striebornej farby
13,90

Nerezový medailón 17x27mm, striebornej farby

Laserom gravírovaný nerezový medailón striebornej farby. Podklad pre výrobu (fotografiu) je potrebné zaslať vo formáte jpg, gif, bmp. Maximálna veľkosť podkladu: 3 MB. Pri tomto produkte je možné obojstranné gravírovanie za príplatok 6,90 € s DPH. Produkt je zabezpečovaný centrálne/externým dodávateľom. Štandardná lehota dodania - 10 pracovných dní - Objednávky zadané v utorok do 10:00 hod., budú dodané na centrálny sklad (BA) vo štvrtok daného týždňa. Následne sú distribuované do FaxCopy predajne vyzdvihnutia, kde sú k dispozícii v piatok v danom týždni. V prípade sviatku sa dodacia…

Gramofón v striebornej farbe GPO PR 100
179,99

Gramofón v striebornej farbe GPO PR 100

PR 100 je štýlový gramofón s technológiou Bluetooth a elegantným dizajnom. Ten vám ponúka dve rýchlosti prehrávania, 33 a 45 RPM. O neopísateľný a skvelý prenos zvuku sa postará kvalitná prenoska značky Audio-Technica s nastaviteľným vyvážením, prítlakom na vinylové platne a funkciou Anti-skating. Úplnou samozrejmosťou je pri týchto gramofónoch aj funkcia auto stop a Auto return. K dispozícii je aj ovládač pre nastavenie výšky tónu. Tento kúsok je kompatibilný s audio systémom GPO PR 200.