Tablet do 25

Ecover Tablety do umývačky riadu 25ks
8,28

Ecover Tablety do umývačky riadu 25ks

Tablety do myčky na nádobí 25 tbl. Rostlinné složky, které tablety do myčky na nádobí obsahují, změkčí i nejtvrdší vodu. Účinně umyjí nádobí z porcelánu, sklenice, jídelní příbory a další kuchyňské potřeby. Tablety odstraňují veškeré zbytky potravy, umývají i silně zašpiněné talíře.

Tablety do umývačky EKO SODASAN 25tab.
6,50

Tablety do umývačky EKO SODASAN 25tab.

Ľahko použiteľné s vynikajúcimi výsledkami. Tablety do umývačky riadu sú bez GMO, bez enzýmov, šetrné k životnému prostrediu a sú alternatívou ku konvenčným produktov. Bez fosfátov a chlóru. Žiarivo čistý riad pomocou aktívnych kyselín neobsahuje látky z petrochemického priemyslu bez fosfátov, bez enzýmov, bez GMO s neutrálnou vôňou bez látok štiepiacich chlór Použitie: veľmi efektívny prostriedok na umývanie riadu do všetkých typov domácich umývačiek. S ohľadom na životné prostredie: Tento výrobok obsahuje len rastlinné umývacie substancie. Citráty a polyaspartáty slúžia ako…

Ecover Tablety do umývačky riadu 25 tbl.
7,30

Ecover Tablety do umývačky riadu 25 tbl.

Rastlinné zložky, ktoré tablety do umývačky riadu obsahujú, zmäkčia aj najtvrdšiu vodu. Účinne umyjú riad z porcelánu, pohárov, príborov a ďalších kuchynských potrieb. Tablety odstraňujú všetky zvyšky potravy, umývajú aj silno zašpinené taniere.

Winni´s Lavastoviglie Eco Tablety do umývačky 25ks
8,63

Winni´s Lavastoviglie Eco Tablety do umývačky 25ks

WINNI´S TABS Lavastoviglie 25 ks EKO multifunkčné tablety do umývačky riadu Hypoalergénne multifunkčné tablety do umývačky riadu. Vďaka zloženiu s enzýmami zbavia riad mastnoty a nečistôt aj pri nízkych teplotách umývania. Vhodné pre všetky typy umývačiek. Citrusová aróma.

Podobné témy