Tenisova

(R)IRAFA/KRAVIČKA S TENISOVOU LOPTOU 28cm
9,96

(R)IRAFA/KRAVIČKA S TENISOVOU LOPTOU 28cm

(R)irafa/kravička s tenisovou loptou 28cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. (R)irafka alebo kravička oboje je veľmi lákavá hračka pre každého psieho uličníka.Tenisák uprostred a okolo nožičky zvieratká, ktoré sa pri hraní hýbu, tomu sa nedá odolať. A pri okusovaniu a súboji si ešte psík čistí zúbky.

MALÉ ZVIERATKÁ S TENISOVOU LOPTOU 16cm
9,52

MALÉ ZVIERATKÁ S TENISOVOU LOPTOU 16cm

Malé zvieratka s tenisovou loptou 16cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Šnúrové hračky pre psov s tenisovou loptičkou. Výber zo 4 rôznych postavičiek zvierat, ktoré sú z veľkej časti vyrobené z mäkkého plyšu. Zabudovaná tenisová loptička umožňuje ľahké zdvíhanie loptičky. Zaisťujú psovi hru, a tiež ho trénujú v lovenie koristi.

TUGGER VEĽKÝ S TENISOVOU LOPTIČKOU 40cm
10,83

TUGGER VEĽKÝ S TENISOVOU LOPTIČKOU 40cm

Tugger veľký s tenisovou loptou 40 cm je hračka vhodná pre psov veľkých plemien, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Vďaka tenisovej loptičke a rukoväti môžete hračku využiť ako preťahovadlo alebo aport a užiť si tak so svojim štvornohým kamarátom veľa zábavy! Navyše si pes počas hry o bavlnené vlákna čistia prirodzeným spôsobom svoj chrup.

Raketa tenisová
12,59

Raketa tenisová

Raketa tenisová z kategórie Šport | Raketové športy | Tenis | Tenisové rakety kúpite na Kokiskashop.sk za 12.59 €. Detská tenisová raketa VIS Jr.2, 60 cm, guľatý rám, s puzdrom. Odporúčané pre začiatočníkov do 8 - 9 rokov.

Raketa tenisová
12,29

Raketa tenisová

Detská tenisová raketa VIS Jr. 1, 55 cm, guľatý rám, s puzdrom. Odporúčané pre tenisových začiatočníkov do 7 rokov.

Raketa tenisová
25,69

Raketa tenisová

Raketa tenisová z kategórie Šport | Raketové športy | Tenis | Tenisové rakety kúpite na Kokiskashop.sk za 25.69 €. Tenisové rakety DUNLOP a HEAD. Veľmi kvalitná raketa s hliníkovým rámom + titanium. Dáva raketám pružnosť a razanciu, ktorú využijú hlavne mládežnícky hráči. Hmotnosť rakiet je 295 gramov, veľkosť hlavy je 100 štvorcových palcov = 660 cm2. Rakety dodávame v puzdre, ktoré je z jednej strany priehľadné. K dispozícii dva typy rakiet, viď foto. Typ je nutné špecifikovať v poznámke objednávky (Dunlop / Head).

Raketa tenisová
10,99

Raketa tenisová

Raketa tenisová z kategórie Šport | Raketové športy | Tenis | Tenisové rakety kúpite na Kokiskashop.sk za 10.99 €. Tenisová raketa PRESTIGE, hliníková, s puzdrom.