Upokojuje podráždenia

Dámske tričko Ako u Blbých na dvore
15,67

Dámske tričko Ako u Blbých na dvore

Poznáte to, niekedy sa skrátka pokazí tak nejak viac vecí naraz a keď sa na to človek pozrie tak trochu s nadhľadom, tak môže povedať jedine "Ako u Blbých na dvore" Toto tričko s typickou hláškou si skrátka zamilujete. Cudzinec nepochopí, našinec sa zasmeje. Čo takto si vziať toto tričko do práce a kolegom dať najavo, čo si o tej podarenej partičke myslíte?  Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.sk a my vám radi vyhovieme.

Dámske tričko Allergic to Bullshit - ideálne dievčenské tričko
15,67

Dámske tričko Allergic to Bullshit - ideálne dievčenské tričko

Allergic to Bullshit. No kto nie je. Toto tričko bude slúžiť ako jasné varovanie pre okolie, že skrátka na blbé kecy nie ste. Tričko bude skvelé pre všetky rebelky, ktoré se neboja provokovať. Ak hľadáš vtipné a originálne tričko s potlačou, toto bude určite to pravé! Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.sk a my vám radi vyhovieme.

Pánske tričko Trust me I am Mgr - darček pre magistrov
15,67

Pánske tričko Trust me I am Mgr - darček pre magistrov

Pánske tričko s vtipnou potlačou "Trust me, I am Mgr." si obľúbi každý magister. Že vám ešte titul nehovorí pane? Nevadí, i tak môžete mať tričko pripravené pre túto príležitosť. Vtipné tričko s potlačou pre všetkých už hotových či ešte len budúcich bakalárov. Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.sk a my vám radi vyhovieme.  

Detské tričko s potlačou Venom od Marvel - ideálny darček pre fanúšikov
14,46

Detské tričko s potlačou Venom od Marvel - ideálny darček pre fanúšikov

Tak trochu iný hrdina a predsa klaďas. Venom od Marvela nesmie chýbať na vašom tričku. Túto pekelnú potlač si jednoducho zamilujete. Venom vynikne na čiernom tričku, ale ani iné farby nebudú na zahodenie. Ukáž všetkým, že si na tej správnej strane barikády. Tričko bude skvelé pre každého malého fanúšika Marvel komiksov, pokiaľ miluješ série Marvel, toto tričko si zamiluješ! Ak by sa Vám páčila iná veľkosť či farba trička a potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.sk

Pánske tričko s vtipnou potlačou - Športujem rekreačne...
15,67

Pánske tričko s vtipnou potlačou - Športujem rekreačne...

Toto tričko s potlačou je určené pre všetkých profesionálnych i rekreačných športovcov, ktorí sa neboja si zo seba vystreliť. Potlač "Športujem rekreačne. Vrhám tieň. Pozerám sa do diaľky. Skáčem do řeči. Leziem na nervy." zaručene pobaví okolie. Ak sa nebojíte byť stredobodom pozornosti, toto tričko je určené presne pre vás. Tričko je k dispozícii v niekoľkých farebných variantách. Pokiaľ by ste chceli inú farbu trička alebo potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.sk.

Detská mikina Groot z filmu Strážcovia galaxie - Ja som Groot na mikine
24,53

Detská mikina Groot z filmu Strážcovia galaxie - Ja som Groot na mikine

Táto, dosť možno, najobľúbenejšia postava z populárneho marvelovského trháku Strážcovia galaxie na našej mikine s potlačou rozhodne nesmie chýbať . Pokiaľ ste hľadali mikinu s potlačou Groot, práve ste ju našli. Medzi obľúbené Marvel mikiny svojou nápaditosťou iste zapadne. Groota so sluchátkami a s anglickou hláškou "I am" si doslova zamilujete. Pokiaľ by sa vám páčila iná veľkosť alebo farba mikiny a potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.sk

Dámské tričko - Naháňačka
15,67

Dámské tričko - Naháňačka

Ak nie ste priaznivcom "divokých" motívov na hrudi, tak sa vám tričko "Lov" bude určite páčiť. Decentná potlač pri spodnom okraji trička s utekajúcim jeleňom, ktorého naháňa psy, nenechá nikoho na pochybách, kam vás srdce ťahá. Tričko môžete mať v rôznych atraktívnych odtieňoch zelenej a vyberať môžete aj z farebných variantov potlačí. Ak by sa vám páčila iná veľkosť alebo farba potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.cz Detail potlače:

Pánské tričko s běžeckým motivem Tvoje žena
15,67

Pánské tričko s běžeckým motivem Tvoje žena

Ďalšie tričko s potlačou z kolekcie pre bežcov - tentoraz s motívom Tvoja žena - moja žena. Ukážte všetkým, že doma máte skvelú bežkyňu! Toto tričko je vtipným dôkazom, ako veľmi obdivujete svoju ženu. Tričko určite rozosmeje nejedného kolegu či kamaráta. Tričko s potlačou je ideálny a vtipný darček. Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme.

Pánské tričko - Behám ale občas potrebujem motiváciu
15,67

Pánské tričko - Behám ale občas potrebujem motiváciu

Pánske tričko Behám. Radi beháte ale občas potrebujete trochu popostrčiť? Týmto vtipným trikom dáte svetu vedieť, že nie ste žiadny Usain Bolt ale aj to, že u Vás to nekončí len dobiehaním električky. Darujte triko svojmu blízkemu k narodeninám či Vianociam. Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme.

Pánské tričko - Srdce bežca
15,67

Pánské tričko - Srdce bežca

Je beh pre teba srdcová záležitosť? Tričko s potlačou RUN v tvare srdca je to pravé pre teba, ktorým dáš všetkým najavo čo pre teba behanie znamená. Urob radosť sebe alebo svojim blízkym k narodeninám alebo Vianociam. Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme.