Zejména při použití

Dámske tričko Forever Friends - vtipná a originálna potlač pre rebelky
16,07

Dámske tričko Forever Friends - vtipná a originálna potlač pre rebelky

No tak toto je priateľstvo až za hrob. :) Jeden bez druhého si ani neprdne. Toaletný papier a hovienko sú hviezda na tomto tričku s potlačou. Ak hľadáš trochu provokatívnu potlač, ale hlavne vtipnú a originálnu, tak tu iste nesiahneš vedľa.  Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme. 

Tričká pre páry  Bonnie and Clyde - pozor, len pre neposlušných chalanov a baby
28,96

Tričká pre páry Bonnie and Clyde - pozor, len pre neposlušných chalanov a baby

Tričká pre naozajstných "parťákov" v dobrom i zlom. Bonnie a Clyde, ktorí sú hlavní hrdinovia tohto motívu netreba predstavovať. Známi lupiči tridsiatych rokov v USA, ktorí boli nakoniec zastrelení. Proste láska až za hrob. A tak to má byť. Ak chceš urobiť svojej láske radosť, tieto tričká jednoznačne nemôžeš vynechať. Párové tričká Bonnie a Clyde urobia veľkú parádu! Ak by sa Vám páčila iná farba trička alebo potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.cz

Párové tričká Her King a His Queen -  skvelý darček nielen k Valentínu
28,96

Párové tričká Her King a His Queen - skvelý darček nielen k Valentínu

Tieto tričká s potlačou Iam Her King a Iam His Queen si skrátka zamilujete. Originálne párové tričká v čiernej alebo bielej farbě s nevyprateľnou potlačou. Tričká budú skvelé ako darček alebo na sviatok zamilovaných na Valentína. Tričká sú párové a preto v balíčku nájdeš pánske i dámske tričko.  Ak by sa Vám páčila iná farba trička alebo potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.cz

Pánske tričko pre vodákov Párty v plnom prúde - ideálne tričko na loď
16,07

Pánske tričko pre vodákov Párty v plnom prúde - ideálne tričko na loď

Ktorý vodák by to nepoznal! Každá jazda na vode je tak trochu párty a keď si pri tom človek trochu cvakne, tak je, dalo by sa povedať, párty v plnom prúde. Tričko pre vodákov Párty v plnom prúde bude nevyhnutná výbava pre každú správnu párty na vode! Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme. Na tričko Vám tiež radi dotlačíme meno, či názov tímu alebo číslo. Stačí sa ozvať. :-)

Pánske tričko S pádlom je svet veselší - tričko pre vodákov
16,07

Pánske tričko S pádlom je svet veselší - tričko pre vodákov

S pádlom je svet veselší! A veru že tak! :) Táto stará vodácka pravda si našla svoju cestu i na tričko, a to potom samozrejme nesmie chýbať na vašich vodáckych výpravách. Vybav celú partiu týmto vtipným vodáckym tričkom a vyraz za letným dobrodružstvom na vodu! Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme. Na tričko Vám tiež radi dotlačíme meno, či názov tímu alebo číslo. Stačí sa ozvať. :-)

Pánske tričko Weyland Yutani -  motív z obľúbenej série Votrelec/Alien/
16,07

Pánske tričko Weyland Yutani - motív z obľúbenej série Votrelec/Alien/

Ďalšie tričko s potlačou, ktoré nesmie chýbať v šatníku žiadneho fanúšika kultovej série Votrelec/Alien/. Spoločnosť Weyland Yutani nás sprevádza celou sériou, hlavne jej nenásytná chuť ovládnuť a využiť potenciál Xenomorfov. Ako to dopadne netreba vysvetľovať. Tričko s potlačou Weyland Yutani urobí radosť každému Geekovi a fanúšikovi filmových klasík.  Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme. 

Detské tričko Eat Sleep Mine Repeat - tričko pre hráčov Minecraft
14,46

Detské tričko Eat Sleep Mine Repeat - tričko pre hráčov Minecraft

Hľadáte tričko pre hráčov obľúbenej hry Minecraft? Detské tričko Minecraft v niekoľkých farebných variáciách je to pravé. Urobí radosť každému zapálenému hráčovi tejto kultovej gamesky. Potlač s textom EAT SLEEP MINE REPEAT netreba hráčom tejto hry predstavovať. Ak by sa vám páčila iná veľkosť alebo farba trička a potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.cz. V prípade že máte nápad na úpravu potlače, alebo chcete k motívu čokoľvek dotlačiť, nebojte sa nám ozvať tiež.

Pánske tričko  s potlačou "Moje tričko na stanovačku"
16,07

Pánske tričko s potlačou "Moje tričko na stanovačku"

Vtipné tričko s potlačou tentokrát pre milovníkov stanovania a výletov do prírody. Ukáž svetu, kam Ťa tvoje srdce ťahá. Tričko s potlačou "Moje tričko na stanovačku" si vezmi v pohode v piatok do práce, aby všetci kolegovia vedeli, aký je tvoj víkendový program. Tričko bude skvelé vo svojej military variante, ale vedľa nestúpiš ani s inými farbami.  Tričko je k dispozícii v niekoľkých farebných variantách. Pokiaľ by ste chceli inú farbu trička alebo potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.cz.

Pánske tričko pre programátorov This is my Coding Tshirt
16,07

Pánske tričko pre programátorov This is my Coding Tshirt

Tričko pre programátorov This is my Coding Tshirt patrí k nevyhnutnej výbave každého programátora. Tričko je v dvojfarebnej potlači. Tričko s potlačou urobí radosť každému programátorovi, a to nielen k narodeninám alebo Vianociam. Bude štýlové aj na bežné nosenie len tak. Tričko vám radi upravíme na želanie. Ak by ste si nevybrali z ponúkaných farieb, napíšte na info@bezvatriko.cz pre kompletný vzorkovník.

Pánske tričko Evolúcia motorkára - Biker`s Evolution
16,07

Pánske tričko Evolúcia motorkára - Biker`s Evolution

Medzi tričkami pre motorkárov nesmie chýbať klasika - potlač "Evolúcia motorkára." Skrátka vývoj od kočíka, kolobežky, bicykla, skútru až po motorku. Tričko je k dispozícii vo variante s cross motorkou, ale i cestnou, stačí napísať do poznámky a podľa toho potlačíme. Tričko bude parádny darček k narodeninám alebo Vianociam pre každého motorkára. Potlač je minimalistická a decentná, preto sa bude hodiť aj na bežné nosenie. Tričko je k dispozícii vo variante s cross motorkou alebo cestnou, napíš nám do poznámky, prosím. Tričko je k dispozícii v niekoľkých farebných variantách. Pokiaľ by ste…