Zelené

Zelené šaty M264
23,00

Zelené šaty M264

Potrebujete nový kúsok do práce, ktorý na Vás skvele vynikne? Nech sa páči! Jednoduchý strih šiat s dĺžkou po kolená, jemným výstrihom a dlhými rukávmi.

Zelené kreslo Vivonita Portobello
413,00

Zelené kreslo Vivonita Portobello

Portobello je správna voľba pre všetkých, ktorí hľadajú šik a pohodlné posedenie. Sedadlo a postranné vankúše majú snímateľné poťahy, a tak ich môžete vyčistiť pomocou navlhčenej špongie, prípadne nechať vyčistiť v čistiarni. Poťah kresla je vyrobený z textílie s hodnotou martindale 50 000, čo značí vysokú odolnosť látky voči oderu.

CalleaDesign 10-311 zelené jablko
67,89

CalleaDesign 10-311 zelené jablko

Nástenné hodiny CalleaDesign zelené. Talianska rodinná firma CalleaDesign vyrába hodiny a interiérové doplnky nepretržite už takmer 50 rokov. Všetky produkty tejto značky sa vyrábajú ručne a úplne celé v Taliansku. Každý produkt je precízne spracovaný a prechádza dôkladnou výstupnou kontrolou. Pro výrobu všetkých produktov sa používa upravené vláknité drevo, ktoré je ručne lakované prvotriednymi ekologickými lakmi na nábytok. Všechty hodiny CalleaDesign majú intarzované logo, kovové ručičky a kvalitné quartzové batériové hodinové strojčeky, sú zabalené v elegantných kartónových boxoch.…