Zvinovacia sukňa

DLHÁ ZVINOVACIA SUKŇA
46,50

DLHÁ ZVINOVACIA SUKŇA

Dlhá zvinovacia sukňa je hladkého strihu. V páse sukňu ľahko zapnete vďaka viazačke a gombíkom. Vďaka použitému materiálu s podielom ľanu je sukňa veľmi príjemná na nosenie počas horúcich letných dní.

ZVINOVACIA SUKŇA - AL 90
19,60

ZVINOVACIA SUKŇA - AL 90

Voľnočasová zvinovacia sukňa so šnúrkami. Dvojaká veľkosť z dôvodu jednoduchosti úpravy veľkosti v páse, boky sú voľné. Ideálna voľba na športové aktivity.

SASIMA - zvinovacia sukňa
15,46

SASIMA - zvinovacia sukňa

Zvinovacia sukňa hladkého strihu. V páse sukňu ľahko zapnete vďaka gombíkom. Použitý materiál zaručuje veľmi príjemné nosenie aj počas horúcich letných dní.

DLHÁ ZVINOVACIA   SUKŇA SO ZÁHYBMI
51,70

DLHÁ ZVINOVACIA SUKŇA SO ZÁHYBMI

Dlhá zvinovacia sukňa má pri páse dva efektné záhyby. V páse sukňu ľahko zapnete vďaka viazačke a gombíkom. Vďaka použitému materiálu s podielom ľanu je sukňa veľmi príjemná na nosenie počas horúcich letných dní.

PÚPAVA - zvinovacia sukňa 70 -75 cm
6,64

PÚPAVA - zvinovacia sukňa 70 -75 cm

Krátka zvinovacia sukňa hladkého strihu. V páse sukňu ľahko zapnete vďaka gombíkom. Použitý materiál zaručuje veľmi príjemné nosenie aj počas horúcich letných dní. Ponúkame v troch dĺžkach.

LILI - sukňa
10,60

LILI - sukňa

Krátka zvinovacia sukňa hladkého strihu. V páse sukňu ľahko zapnete vďaka gombíkom. Použitý materiál zaručuje veľmi príjemné nosenie.

Podobné témy